onezero

ceva inedit :D

24 posts in this topic

imi cer scuze daca nu aici trebuie postat, dar m-am gandit daca tot e vorba de intruniri si una alta atunce se poate face si altfel de intalniri cum ar fi:

sa ne adunam si sa facem echipe de fotbal si sa facem miscare. mai mult pt. distractie nu pt. goluri

astept pareri

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesant.Nu sunt mare jucator de fotbal dar imi place ideea ta.Sa mai evadam din cotidianul spartului de seminte(cu ghilimelele de rigoare).

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu conteaza cat de 'fotbaliator' esti, conteaza ca te misti.

esti din cluj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e din Cj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu..din pacate nu sunt.Dar..pot propune pentru bucuresti:

1.Escalada/boulder

2.laser tag

3.paint ball

4.rafting/canyoning(astea la vara..cand se face cald)

5.orice sport...handball volei fotbal basketball tir sportiv darts biliard

6.O intalnire de mestereala la masinute

7.Ca tot veni vb de masinute poate mai are cineva pasiunea automodelismului...dam o tura cu cele mici ;)

8.-

Lista ramane deschisa.Ar fi interesant sa petrecem o altfel de intalnire...nu?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ma bag la punctull 6 si vin si cu trusa de scule :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

La punctul 6 ma bag si eu(in limita timpului disponibil).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci cautam o locatie sa putem mesterii la masini impreuna? :) ... daca imi aduc bine aminte, parca am mai discutat aspectul asta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) mergem deseara la polus ?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

sau iulius ?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu la mesterit!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu uitati si de ceruit ,mai ales tu Zack da atat de bine pe negru ...Mai ales cand ploua .Si poate aduci si pistolul de pop-nituri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa ajung la curte saptamana asta si o sa il iau!! De ceruit...i-as mai da o tura cu turtle wax color magic (negru evident). Arata super mistoa dupa acest tratament!!

ps: Pana la urma cand si unde ne intalnim?

Edited by zack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, din moment ce iniţiatorul subiectului e din Cluj, unde ar fi normal şi de bun simţ?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu va ajut la tot ce inseamna becuri in interior in plafoniera o sa pun o poza mai incolo la ce am modificat ieri pe sectiunea de forum ce iai facut azi masinii tale ..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi, din moment ce iniţiatorul subiectului e din Cluj, unde ar fi normal şi de bun simţ?

Cred ca cel mai de bun simt este sa ne intalnim.UNde , cum, cand...sau care astea sunt detalii.Nea' Ciocan..iar ai pitici pe creier?

EDIT:Daca initiatorul topicului sau vreun moderator considera ca am gresit cu ceva sa stearga posturile.DAR! pana una alta mai veterinare, nu vad nicaieri scris ca topicul se adreseaza celor din Cluj.Poate omu este sportiv "insangerat" si vine in bucuresti sa o puna de o miuta.Te-a lovit in cerebel?

Edited by daann

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate vine el şi ne spune dacă vrea să facă peste 600 km ca să joace un match amical de fotbal.

Dapoi mai stii?! Oricum ideea e a ne misca fizic fizicul si tartacuta mi se pare de toata lauda.Fie la Cluj, Iasi, Cucuietii din deal sau capitala, ar fi indicat sa ne mai dam jos din masini si pentru altceva decat pentru a urca in casa sau a ne vedea cu prietenii intro parcare(de care o fi ea).

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

scopul threadului a fost insusi miscarea, fie tenis, ping-pong, fotbal [preferabil], biliard, darts, sah, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sau servesc meniul-zilei: ciorba de picioare in burta...

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din câte am auzit, la Bucureşti se dau mulţi jos din maşină pentru tot felul de sporturi: box, lupte grecoromane, câteo ciobănească... ;D

LE: Ia mai documentează-te: http://ro.wikipedia.org/wiki/Cerebel

Gogule,stiu exact ce e cerebelul(in general nu folosesc cuvinte pe care nu le stiu) in schimb tot nu inteleg care a fost scopul linkului tau...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heim daca ne gandim bine cred ca toti romanii suntem o natie de "sportivi". In orice zona din Romania am fost, peste tot am vazut lupte grecoromane in trafic. Eu as fi primul care as iesi la miscare cu voi (fotbal, ping pong ... etc etc) dar na. Asa ca profitati de ocazie ca sunteti toti aproape unul de celalalt si iesiti la aer curat.

L.E. Si nu va mai atacati intre voi cu vorbe ca nu rezolvati nimic.

Edited by i love VOLVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multă lume îl confundă cu encefalul, cum ai făcut tu. Probabil ai fost indus în eroare de numele cântăreţului... şi el a făcut aceeaşi confuzie, când şi-a ales pseudonimul.

Centrul gândirii nu-i în cerebel, Gogule. ;D

Nici nu am pretins asta.Eu te-am intrebat daca te-a lovit in cerebel.Atata tot.Dar daca encefalul tau a tinut mortis sa extrapoleze..problema e a ta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciudat unde s-a ajuns cu acest topic, de la sport la "cerebei" . :dontknow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati facut Muci si acest topic .Bravo. Curatenie!!!!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now