Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest radoo

Vand S40

13 posts in this topic

Volvo S 40 1.8 benzina

an fabricatie 2001

nr km : 55.000

CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; AER CONDITIONAT; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; PROIECTOARE; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;

pret 10.500 euro negociabil

ma puteti gasi la tel: 0741 067 177 sau 0722 54 53 58

radu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zis...10500 E....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi cer scuze, e dimineata ;D

Masinuta arata f. bine... parerea mea !

Share this post


Link to post
Share on other sites

da stiu, iar motivul ptr care o vand e simplu.frate meu si-a luat un impreza si as vrea si eu una.ca in rest masina e super ok.la tester nu au fost probleme.eu ce sa zic.poate e interesat cineva.fotografiile sunt facute acum 50 minute, deci sunt foarte recente:P

iar cu privire la nr de km, pentru ca asta  se pare la noi ca este cel mai important, daca cineva vrea sa verifice, nu este problema, dar ca istoric la km, in suceava chiar nu se pot face mii de km de an, mai ales ca distanta dintre servici si casa, e maxim 1,5 km in cazul de fata.asta ca sa explic nr actual de km.si avand in vedere ca am o meserie (cadru didactic) care nu implica drumuri cu masina..e explicabil

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajung maine in bucuresti daca cineva vrea sa vada masina....stau pana duminica.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Bafta la vanzare, arata foarte ingrijita masina. Acum nu cred ca ai facut 50.000 km omorind-o doar cite un km jumate pe zi(distanta dintre servici si casa) - cum ai zis  :D

Numai bine !

off-topic:  ;) cred ca trebuie sa ma fac si eu cadru didactic,  vad ca se plateste bine meseria asta - eu stiam exact invers  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca era sa imi iau volvo din meseria asta....cred ca aveam pana acuma vreo 4 anvelope bune:)

pai nu am mers numai 1,5km pe zi, dar cel putin vara merg pe jos la servici, fiind profesor de educatie fizica si sport,ma mai intereseaza si plimbarea:P.deci se compenseaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ai da-mi 2000 euro si iti dau la schimb bmw-ul meu. 318 diesel, 2002, adus si inscris luna trecuta.tot negru..arata si functioneaza impecabil...e modelul cu facelift.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noi am vb cumva la tel? daca da, eu ti-am spus cum sta situatia, dar poti sa mi trmiti ceva foto si detalii de masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mestere..e mult 10500....o avea ea km putini cum spui tu..dar totusi..masina are ceva ani....mai lasa din pret daca vrei sa o vinzi....eu nu am banu acuma..ca nu am dat bmw-ul inca...dar m-as putea imprumuta sa o iau...insa ceri mult...gandeste-te la un ultim pret si suna-ma. Marian 0724.291.578

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai...ia zi...vin joi sa iti dau 8000 pe ea? Amandoi stim ca la banii care ii ceri o sa stai mult si bine cu ea...e una pe autovit din 2002, tot 1.8 benzina la 62.000 km..full.cu jante cu tot si vrea 8000 si ceva....Eu vin joi sa-ti dau 8000  si sa-i cumpar si jante ma duce in 8500

Da un semn!

Share this post


Link to post
Share on other sites