Sign in to follow this  
Followers 0
radulescu

salut

13 posts in this topic

salut ma bucur ca sint posesor de volvo si sint membru in clubul vostru sint din cluj si am un volvo c70 2001 T5 (240 cai)si acum am inceput sa mai modific pe la el ceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit ! Sa ai parte de multe bucurii alaturi de bijuteria ta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi mult sper si eu ca sa nu imi para rau ca l-am schimbat cu un audi a4 din 2003 si nevasta a facut ca trenu ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit. am un s40 2.0d model 2008. SUUUUPERRR incintat de masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ati venit!

multi km fara probleme va doresc...  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ....bine ne-ai gasit.....pune si tu cateva poze cu fiara ta, sa o stim si inainte si dupa modificari !! ;).....personal sunt curios sa aflu [dar te inteleg!!] ce te-a determinat sa renunti la Audi in favoarea Volvoului ? ;D....ps.....mai permite-i si sotiei sa conduca fiara si zic ca va impacati repede :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai tre sa fac niste poze ca drept sa va spun nu m-am gindit dar sigur o sa fac iar treaba cu sotia sint norocos (poate) nu are permis ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit.

daca te ajuta cu ceva in sustinerea moralului cu privire la alegerea volvoului, in locul audiului, si eu am ales volvo dar, in loc de mercedes, la acelas an de fabricatie.

si daca ar fi sa mai aleg, tot volvo as alege pentru ca , acuma stiu cu adevarat ce as fi putut pierde.

din pacate, nu se stie cati ani vom mai putea vorbi despre volvo. se pare ca in viitorul apropiat, vom vorbi tot mai mult de ford.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare colega!

Bine ai venit!

Nu cred ca eu si Volveanul meu ne vom putea tine dupa tine, dar poate la o plimbare "la pas" prin Cluj am putea merge impreuna.

Sper ca nu te gandesti la ...

Bafta!

Sa-l STAPANESTI sanatos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi mult sper si eu ca sa nu imi para rau ca l-am schimbat cu un audi a4 din 2003 si nevasta a facut ca trenu ;D

Bine ai venit! Sa-l stapanesti sanatos si sa nu-ti para rau. :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu zic la fel, o alegere mai buna nu se putea ,si asta nu doar ca avem noi Volvo, dar faptele vorbesc de la sine ,termenei de comparatie, parerea mea, nu sunt la o masina din 2001 pentru ca Volvo e Volvo,

Eu am un s40 din 98 si sunt super super multumit de masina, dupa zece ani de zile merge ca si noua ;D

Chiar ieri am trecut pe la un prieten sa beau o bere si acolo era un mecanic, ma intrebat daca poate sa conduca si el masina?

Eu zambind i am zis da [asta doar pentru ca e mecanic] masina mea nu o dau la nimeni 8)

daca aveam o tentativa de masina  opel sau cielo io dadeam degeaba ;D

Sincer a ramas super uimit de performantele ei si e din 98.

Stau si ma gandesc sa o schimb cu una noua dar asta doar dupa ce nu mai merge asta , deci ne vedem cand o sa am vreo 90 de ani ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mersi mult pt urari si va doresc cit mai multi km cu ale voastre(si eu sa va vad) ;D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0