Fulgerica

O parere va rog

33 posts in this topic

Daca nu ai "mana" lui , 100Eur mi se pare FOARTE mult ca sa-ti inchirieze o scula pentru o zi. Vezi sa nu faci mai mult rau decat bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MC oare de ce esti asa negativist?Imi repar masinile singur acasa,fac si tinichigerie si vopsire la spray pentru ca nu am un compresor mare sa pot vopsi la pistol(pe care deja il am) si daca zici ca e pretul mare atunci cei care au postat lista cu 900 ron pt capota nu mai stiu cat pentru cupola si restul?Eu le pot face singurel si la un pret mic pentru mine sincer.Poate altii prefera service eu nu,doar in cazul cand e nevoie de un tester atat,restul le fac acasa eu personal.Nu sunt un as dar imi place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt negativist. Stiu cat tin la masina mea si tu la a ta si mi-e ca daca nu ai mai facut asta, sa nu faci mai rau sau sa sara vopseaua.

In continuare mi se pare ca 100eur e foarte mult pt a inchiria o scula care nu a costat mai mult de 200 noua.

Dar e buzunarul tau...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reparatia ma va costa incarcat 200 euro chair de voi merge 2 zile acolo dar nu ma va costa 5000 ron sa o duc la meseriasii nostri.Eu zic ca e o afacere buna,vorbim dupa ce e gata.Bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, asteptam poze inainte si dupa. Succes !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitate pe youtube , sunt o gramada de tipi care arata cum se indreapta masina fara sa sara vopseaua :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e nevoie de youtube sa fac asa treaba,poate voi posta chiar eu sa le explic la altii cum se face daca e nevoie.Mersi de sfaturi cristi oricum.Nu ar fi prima masina refacuta caroseria de mine si cu 100 euro mi se pare chiar un pret bun,vorbind la salariile de aici nu la cele din romania.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu spuneam in ideea ca sunt chesti destul de wow , folosirea unei oglinzi speciale .

Spor , din pct. Meu de vedere poti merge si asa :)) masina e masina pana la urma urmei :D

Astept poze :)si sa ne spui cum e noua masinuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now