Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

NightWishMaster

Garnituri clapeta acceleratie

6 posts in this topic

Salutare. Trebuie sa inlocuiesc doua garnituri de la clapeta de acceleratie dar problema e ca nu stiu ce sa cer. Cele doua garnituri sunt cea verde si cele ce vin in locurile indicate in fotografie. Ma poate ajuta cineva cu ceva cod pentru piesa sau din cei ce se ocupa cu piese noi pentru Volvo, chiar sa-mi vanda aceste doua tipuri de garnituri. Multumesc. Codul pentru tot corpul pentru cele doua clapete de acceleratie este 9657522680.

post-7596-0-28619700-1430052029_thumb.jp

post-7596-0-28619700-1430052029_thumb.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa o serie de sasiu si revin maine cu un raspuns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doar garnitura de la flansa se poate comanda separat, cod 30650790 - 35RON. Pe celelalte doua iesiri iti vin furtune cu colier, acolo din cate vad nu exista garnituri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare din nou. Ca sa nu incarc rubrica cu inca un subiect asemanator, va rog sa-mi spuneti daca (,) capacele de capitonaj din portbagaj ce permit accesul la lampile de semnalizare se pot comanda si ce cod au. Multumesc. Totodata, rog colegul Midnight sa-mi spuna cum putem proceda pentru o comanda de mai multe piese (de prin topicurile pe unde am mai cerut info despre diverse coduri).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai la colegu' Midnight e simplu, iti centralizezi piesele necesare si le trimiti impreuna cu seria de sasiu pe office@piese-volvo.ro :)

Si trimite si de capacelele acelea, sa ma uit de ele daca doresti...

Share this post


Link to post
Share on other sites