Ionutz83

Vand kit distributie+curea accesorii+ filtru ulei

6 posts in this topic

De vanzare cele mentionate in titlu. Toate sunt noi cumparate de pe amazon usa dar nu am reusit sa le mai schimb pentru ca a trebuit sa vand masina. Pentru alte detalii sau intrebari va rog contactati-ma pe privat. Livrare gratuita in Iasi ☺.

1. Kit distributie conti tech 450 lei

2. Curea AC delco 120 lei

3. Filtru ulei mobil one 80 lei

Sau toate trei impreuna 700 lei.

post-8554-0-51012300-1439900493_thumb.jp

post-8554-0-53350600-1439900504_thumb.jp

post-8554-0-14166000-1439900514_thumb.jp

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

În primul rând, salut şi ţie!

În al patrulea rând, ai uitat să precizezi detaliile. Cum ar fi, de exemplu, pentru ce motorizare.

În al doilea rând, Bursa are nişte reguli.

În rândul din dreapta, nu eşti în Bursă.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca cineva doreste reperele toate, sa le cumpere pe rand, ca iese mai ieftin. :hammer:

5 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca cineva doreste reperele toate, sa le cumpere pe rand, ca iese mai ieftin. :hammer:

Eventual cineva din Iasi, sa-i dea intalnire in 3 locuri diferite :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

În primul rând, salut şi ţie!

În al patrulea rând, ai uitat să precizezi detaliile. Cum ar fi, de exemplu, pentru ce motorizare.

În al doilea rând, Bursa are nişte reguli.

În rândul din dreapta, nu eşti în Bursă.

Salut si tie. Am pus in subtitlu dar probabil nu se vede, e vorba de motorizare 2.4 t. Este primul meu post si e posibil sa nu fie la sectiunea care trebuie. Poate un moderator il poate muta unde trebuie. O sa incerc sa fiu mai atent pe viitor.

Eventual cineva din Iasi, sa-i dea intalnire in 3 locuri diferite :D

Nu inteleg ironia ta. Daca nu esti interesat e mai bine sa te abtii. Anuntul este cat se poate de serios, unii oameni au prea mult liber si se fac postaci.

Daca cineva doreste reperele toate, sa le cumpere pe rand, ca iese mai ieftin. :hammer:

Multumesc de atentionare. Intentia mea era sa scriu 600.

De vanzare cele mentionate in titlu. Toate sunt noi cumparate de pe amazon usa dar nu am reusit sa le mai schimb pentru ca a trebuit sa vand masina. Pentru alte detalii sau intrebari va rog contactati-ma pe privat. Livrare gratuita in Iasi ☺.

1. Kit distributie conti tech 450 lei

2. Curea AC delco 120 lei

3. Filtru ulei mobil one 80 lei

Sau toate trei impreuna 600 lei.

Edited by Ionutz83

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt ironic pentru ca am de ce! Legat de timpul meu liber, este posibil sa fie considerat prea mult... ma gandesc daca nu cumva esti sefu' meu si ma verifici online, dar stai linistit ca la ora la care am postat, doar ce ajunsesem acasa, de la munca, plecat de la 5:50.

Si acum ca am lamurit treaba cu timpul meu liber, pot sa te intreb de ce ai mai deschis un topic cu acelasi anunt?

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now