Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CrusaderRO

Cumpar Volvo S60 (fabricatie 2012+)

3 posts in this topic

Salut,

As dori sa achizitionez un autoturism Volvo S60, cu urmatoarele specificatii:

  • An fabricatie: minim 2012
  • Putere: minim 140 cp
  • Combustibil: diesel sau benzina
  • Cutie de viteze: manuala 6+1
  • Numar usi: 4/5
  • Dotari:
    • cat mai multe dotari legate de siguranta si stabilitate;
    • nu ma intereseaza navigatia, senzorii de ploaie, senzorii de lumina;
    • comenzi audio pe volan si pilot automat;
    • climatizare automata (eventual bi-zonala);
    • faruri de ceata;
  • Numarul de kilometri nu ma intereseaza in mod special, cat timp sunt in jur de 200000.
  • FARA accidente grave (nu ma intereseaza daca ati lovit-o usor in parcare, dar nu vreau o masina cu stalpul central sudat, de exemplu, sau care a avut coloana de directie distrusa, etc).

Suma disponibila: 45000 RON - ii virez prin Homebank cand ne intelegem.

Locatie: Bucuresti. Ma pot deplasa si in tara, insa as prefera sa nu fie prea departe (exceptand daca ne putem intalni si in weekend si imi demonstrati, cu poze, ca aveti toate actele in regula, inclusiv dovada de la primarie pentru taxa, ca sa nu fac drumul degeaba). In cursul saptamanii imi va fi mai greu sa ma deplasez in tara deoarece nu mai am zile de concediu :( .

 

PS: daca unele dintre cerintele mele de mai sus nu se incadreaza exact, va rog totusi sa nu va sfiiti a propune si varianta de care dispuneti. Cel mai mult ma intereseaza sa fie o masina puternica, fara accidente serioase, in 5 usi, si cat mai noua :)

De asemenea, nu vizez neaparat un S60, ci si versiunile break mai "decente" ca aspect, V50 si V60. Modelul S40 nu se incadreaza in ce as dori in acest moment (sunt prea multe la vanzare peste tot, ceea ce nu este un semn bun in opinia mea).

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!! S60 T5  2009, 260hp de fabrica,90000 mi km taxa platita si inmatriculata super intretinuta.

Daca esti interesat ma poti contacta la 0740155345,Codrut.

ATT_1443889582449_DSC_0063.JPG

DSC_0068.JPG

DSC_0071.JPG

DSC_0102.JPG

DSC_0105.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru oferta si scuze pentru intarzierea raspunsului!

Topicul se poate inchide. Am achizitionat un V60 din 2011 de care sunt foarte multumit pana acum :) astept adeverinta de la ANAF si urmeaza inmatricularea.

Share this post


Link to post
Share on other sites