Sign in to follow this  
Followers 0
SMD

Masina zgariata

8 posts in this topic

Am gasit azi pe masina o zgarietura pe partea dreapta din fatza pana in spate. Facuta cu cheia, nu f. adanc dar agata cu unghia. Mi-a facut ziua...

Exista un chit rapid de repartii? Nu zs vopsi toata masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu'i adanca poate iti iasa la un polis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoretic dispar la polish....Eu am patit la fel.... pana m-am obisnuit  ;D Acum doar le numar pe cele noi  :slap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am patit la fel (zgarieturi si un fel de lovituri mai adanci )....sa le cada mana celor care fac asta

scursurile societatii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cancerul si buba neagra sa fie de capul lor.

Din pacate nu putem decat sa te (ne) compatimim. Eu nu am descoperit ceva care sa poata remedia asa ceva in ani de zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe masina mea joaca cineva "X si 0"  :crybaby:

Pe partea stanga doar o data. Pe partea dreapta mai peste tot, si aripa fata , si portiere, chiar si pe capacul de la rezervor.

Incep sa ma obisnuiesc, vorba lui budulan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gasit azi pe masina o zgarietura pe partea dreapta din fatza pana in spate. Facuta cu cheia, nu f. adanc dar agata cu unghia. Mi-a facut ziua...

Exista un chit rapid de repartii? Nu zs vopsi toata masina.

Romania!!...mereu surprinzatoare! Eu mi-am cumparat din Germania de la o reprezentanta Volvo pachetul ´´Touch-up Pencil´´ (Lackstift -im lb.germana), care contine 2 tuburi: ´´Touch-up pencil´´ si  ´´Clear laquer´´ 18 ml.fiecare tub. A costat cam 30 Euro. Acopera bine zgarieturile!!  Codurile pt culori si nuante le gasesti in tabelul de pe linkul urmator:

http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-VOLVO-S40-V40-UP-TO-2004-TOUCH-UP-PAINT-TUP_W0QQitemZ380006240666QQihZ025QQcategoryZ10432QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

post-972-12877847575953_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0