Vyc7

ceasuri bord s60 2011

11 posts in this topic

Salut ..as avea si eu in intrebare  as vrea sa stiu daca se poate schimba ceasurile de bord de la un s60 2011 cu cel de pe modelul mai nou.....Multumesc

ceasuri-bord-volvo-s60-2013--RMvtpf.jpg

ceasuri-bord-s80-d5b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, 

Daca imi aduc bine aminte, exista optiunea asta - vezi la accesorii pe volvocars. Adaptive Digital Display - optiunea: 38128. Insa trebuie sa verifici daca este compatibil cu modelul tau specific ca an de fabricatie. 

Edited by maverick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da am cautat dar nu am gasit ..poate nu am cautat unde trebuie ,am gasit doar sa fac un update la navigatie si ceva de multimedia...am sa mai caut .ms ptr raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am eu ceasurile TFT Lcd de vanzare,pt cine este interesat.se pot adapta cu o interfata din statele unite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As vrea si eu mai multe detalii despre ceasurile digitale. La ce modele se potrivesc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista o interfata pe site-ul xemodex.com care se conecteaza in obd si iti poti controla ceasurile si prin interfata telefonului.E plug and play.Cei de la xemodex vand fie tot kit-ul cu tot cu ceasuri,fie doar interfata can separat,moment in care iti trebuiesc ceasurile.Varianta a doua este mai ieftina.

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 7/14/2016 at 7:23 PM, Endurocrosser a spus:

Exista o interfata pe site-ul xemodex.com care se conecteaza in obd si iti poti controla ceasurile si prin interfata telefonului.E plug and play.Cei de la xemodex vand fie tot kit-ul cu tot cu ceasuri,fie doar interfata can separat,moment in care iti trebuiesc ceasurile.Varianta a doua este mai ieftina.

M-am uitat pe site la ei si nu am vazut ceasurile tft, au de la cele mai vechi pana la modelul dinainte de tft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata bine, dar din pacate sunt pentru xc70 si nici nu sunt pe stoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt neaparat pentru xc70.Sunt pentru platforma P3 si nu numai.Doar pt modele peste 2010.Difera urechile de prindere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now