tommytza

Luminile de pozitie simultan cu proiectoarele....

33 posts in this topic

Eu ii !@##$#$%^$@@#%#^&$ in #$@%#% pe toti aia care merg cu proiectoarele inutil noaptea dar si pe cei care merg ziua prin oras cu stopul de ceata doar asa sa fie si ei pe acolo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mvaaai, sa nu aud de genul ala, sa nu aud............. :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :machinegun: :machinegun: :machinegun: :machinegun: :director::banghead: :banghead:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ roberto!

nu mai fi asa nervos frate! omul poate a mancat iaurt si cartofi copti sa-si ia logan cu proiectoare si tu vrei sa mearga cu ele stinse? care mai e faza sa ai proiectoare la masina daca nu te vede lumea?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ roberto!

nu mai fi asa nervos frate! omul poate a mancat iaurt si cartofi copti sa-si ia logan cu proiectoare si tu vrei sa mearga cu ele stinse? care mai e faza sa ai proiectoare la masina daca nu te vede lumea?  ;D

Sa stii ca mai multi dinastia sunt cu alte marci de masini decat cu Logan, am patit o faza aici la mine in localitate, veneam seara nu mai stiu de unde, prin localitate deci cu 50 si la o intersectie "sare" unu fara sa imi acorde prioritate cu un Toyota pickup PLIIIIN de proiectoare off-road, si pe bumper si sus deasupra cabinei, si faza scurta, tot tacamul, normal ca toate bateau in pomi, asa de bine "m-a" prins instalatia respectivului ca 5 minute am crezut ca sunt in zona crepusculara, numai stelute vedeam, mai mare idiot ca ala nu am vazut. :machinegun: :machinegun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

io nu am dar ma gandeam sa imi pun???? acum nu stiu ce sa mai cred dar adevarul este ca  cei care vin pe contrsens ma rup la ochi grav de tot cei cu proiectoare si cu xenoane!!!! acum nu stiu cat de adevarat o fii dar am inteles ca halogene de putere mare nu sa r mai fabrica cika s ar fii interzis.!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai ca proiectoarele din bara mai sunt cum mai sunt, dar sa vedeti ce fain cand ai placerea sa iti vina din contrasens un fiat multipla modelul vechi sau un x-trail care au proiectoarele sus ( fiatul, parca e o baba cu tatele lasate le are pe capota, sub parbriz, iar nissanul in barile longitudinale de pe plafon). aia e faina situatia.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca un motiv pentru care nu imi plac proiectoarele de ceata:inainte de craciun ma duceam acasa la ai mei.Carosabil foarte ud(de abia statuse ploaia),cand din fata vine unu cu xenoane,cu faza lunga aprinsa si cu xenoane in proiectoare(sau ceva de genu ca aveau o lumina alba si puternica)si cretinul nici nu a vrut nici de-al dracu' sa stinga din pomul ala de craciun ambulant,asa ca nu am vazut cainele mort de pe sosea si l-am luat din plin.Slava Domnului ca nu am patit nimic,cel putin eu ca la al meu volvo i-am rupt firele de la senzorul de ulei(cred)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu folosesc proiectoarele DOAR cand e ceata, ca nu degeaba se numesc proiectoare de ceata si nu proiectoare de noapte. Ziua nu aprind farurile in oras decat daca ploua sau e ceata, iar faza lunga...dumnezeu cu mila. rar de tot dau lunga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now