Sign in to follow this  
Followers 0
friendsclub

Proictoare ceata

12 posts in this topic

Buna seara,

sunt proaspata posesoare de Volvo S60 D2 R-design 2012 si as vrea sa stiu unde pot gasi proiectoare de ceata pentru acest model. Va multumesc,

drumuri line

Volvo.jpg

Edited by friendsclub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu exista proiectoare ceata pe modelul tau

Share this post


Link to post
Share on other sites

:huh:

nu se pot pune proiectoare de ceata?

Edited by friendsclub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu niste becuri mai scumpe nu ai probleme (OSRAM/PHILIPS). Proiectoarele de ceata se folosesc doar in momentul in care este ceata si trebuie sa mergi incet, nu cum fac altii care pentru ei in fiecare seara/noapte e ceata.

Edited by criss03s
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt niste mizerii, am incercat noi sa montam, nu am reusit sa le clipsam nici sarind pe ele cu picioarele (glumesc desigur), iar cand una din ele a clipsat intr-un final, s-a razgandit clientul si la scos se rup direct. Cred ca le mai avem prin garaj, ti le facem cadou daca doresti, dar nu le mai pui decat lipite cu poxipol.

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

@yachtmanblue, erau date ca exemplu, stimabile.

Se gasesc si ptr spoilerul de R-Design ptr cine se incumeta sa monteze chinezariile alea.     

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 17.01.2017 at 0:04 PM, Midnight Caller a spus:

Sunt niste mizerii, am incercat noi sa montam, nu am reusit sa le clipsam nici sarind pe ele cu picioarele (glumesc desigur), iar cand una din ele a clipsat intr-un final, s-a razgandit clientul si la scos se rup direct. Cred ca le mai avem prin garaj, ti le facem cadou daca doresti, dar nu le mai pui decat lipite cu poxipol.

Are colegul Sandro de ani de zile și merg perfect . 

Dacă alea pe care a-ți încercat voi sa le montați erau din gunoi este alta problema . NU toate sunt proaste și nu toate sunt făcute pe WC .

Am luat pedale RDESIGN din China plus ornamente de interior și vin perfect ca cele OEM . Dar repet, nu au fost luate din WC . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu din ce gunoi le-a luat clientul, ca el a venit cu ele. Poate il intrebam pe el...

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0