Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest drv.smart

Cautam masini pentru campanii publicitare

18 posts in this topic

Ai o maÅŸină OK din punct de vedere tehnic? Atunci noi te plătim să participi la campaniile publicitare ale clienÅ£ilor noÅŸtri.

Câştigi între 100 ÅŸi 150 EURO dacă conduci la fel ca până acum, fără să schimbi nimic.

Fiecare campanie durează  minim o lună, astfel, ai posibilitatea de a participa la maxim 12 campanii pe an.

Pentru mai multe detalii imi puteti da un PM sau un mail la drv.smart@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spune-ne te rugam si ce implica din punct de vedere estetic campania voastra publicitara... Ceva stickere pe masina ? Autocolante ? Nu de alta, dar nu fac deloc bine la vopsea.

Multumim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banuiesc ca la cati oameni vad masina mea pe strada pretul e de 100 Euro/zi,nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamele sunt imprimante pe folie autocolanta speciala. Firma producatoare ne asigura ca acest tip de autocolant nu afecteaza in nici un fel vopseaua, iar noi nu am avut pana acum probleme de acest gen.

@tommytza - ne-ar fi placut sa putem oferi preţul acela pe zi, dar din pacate, nu se poate; sumele sunt pe o luna de zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-as vrea sa jignesc..dar parca mai era o firma din Cluj....auto-press parca(si sti ce e aceea tzeapa. ;)..!)...

Asadar; cat costa  ;D sa te inscrii in  "programul publicitar"? 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa speram ca nu este vorba de alta teapa cum ar fi  Publicar de pe Iuliu Maniu ? O constelatie de scuze daca nu faceti parte din aceasta categorie, dar stii cum e romanu dupa ce a vazut numai tunuri peste tot  nu prea mai crede in seriozitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu avem nici o legatura cu acele firme. Fiecare cu ideea sa despre business.

NU costa absolut nimic inscrierea in baza noastra de date, sau in "programul publicitar" cum i-a spus sfc. Nu voi ne platiti pe noi, ci invers.

In momentul in care  firma ce doreste sa-si faca publicitate alege masina ta, noi te contactam, iti prezentam reclama, si daca esti de acord cu produsul, dimensiunea, culoarea, etc. semnam un contract. Dupa fiecare luna in care porti respectiva reclama esti platit.

Dimensiunea standard (a reclamei ) pentru care noi prezentam oferta atat voua cat si firmelor ce doresc sa-si faca publicitate este 40x60cm. Aceasta poate fi mai mica, dar pretul ramane acelasi. Daca aceasta dimensiune este mai mare voi veti fi platiti in plus, pentru ca si firma respectiva va plati mai mult. ;D

O asemenea reclama de 40x60 va fi plasata pe lateralele masinii, sau, pentru un pret mai mare, pe laterale si spate.

Daca mai aveti intrebari, va raspund cu mare placere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@budulan - ti-am raspuns acum 3 minute. Spune-mi, te rog, daca ti-am trimis detaliile + chestionarul. In caz ca am omis, ti le trimit imediat pe mail.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In momentul in care  firma ce doreste sa-si faca publicitate alege masina ta, noi te contactam, iti prezentam reclama, si daca esti de acord cu produsul, dimensiunea, culoarea, etc. semnam un contract. Dupa fiecare luna in care porti respectiva reclama esti platit.

Dimensiunea standard (a reclamei ) pentru care noi prezentam oferta atat voua cat si firmelor ce doresc sa-si faca publicitate este 40x60cm. Aceasta poate fi mai mica, dar pretul ramane acelasi. Daca aceasta dimensiune este mai mare voi veti fi platiti in plus, pentru ca si firma respectiva va plati mai mult. ;D

O asemenea reclama de 40x60 va fi plasata pe lateralele masinii, sau, pentru un pret mai mare, pe laterale si spate.

Daca mai aveti intrebari, va raspund cu mare placere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca ar fi cinstit fratilor sa ne batem joc de firma volvo totusi ii o firma cu prestigiu eu zic sa lasam dacile sa faca campanie publicitara si sa patim exact ca si auto press de la cluj sa fie tzeapa mai bine le lasam asa frumoase cum sunt si in legatura cu campanile pe masini daka ar fi sa le fac pt firma volvo as face oricand

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]daka ar fi sa le fac pt firma volvo as face oricand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autocolante pe masina am avut si eu.

Nu ceva mare, agresiv... doar 3 randuri de litere si cifre, atat pe usile din fata cat si din spate.

Am stat 2-3 ani cu ele si nu e nimic nociv pentru vopsea in ele.

Problema este chiar la vopsea. Cu timpul vopseaua neinscriptionata se matuieste, isi pierde din luciu, oricat de grijuliu ai fi. Iar cand dai autocolantul jos, vei observa ca zona care a fost acoperita de autocolant arata mult mai bine, fiind protejata de acesta.

Eu mi-am dat aproape toate autocolantele jos acum vreo 2-3 saptamani si acum pot sa vad lejer ce scria inainte pe masina, imi pot face freza pe locul unde au fost literele  :D ... M-am interesat sa vad daca as putea sa rezolv problema cu un polish dar din pacate nu se poate, e prea mare diferenta. Trebuie revopsit.

Asa ca ganditi-va bine inainte sa puneti asa ceva pe masina.

Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

My point exactly ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

La polish abraziv ies alea fara nici o problema (nu tin cu ursul, dar am vazut cu ochii mei)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi doresc si eu o oferta am un volvo s60 de scoala de soferi merg toata ziua prin oras

Share this post


Link to post
Share on other sites