Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

marcellus

Caut 2 capace de VOLVO pe 15!!!

12 posts in this topic

Salutare prieteni!

Caut de ceva timp, cu disperare  :-[, pe la dezmembrari, 2 capace de Volvo pe 15 si nicidecum nu am gasit modelul meu.

Daca are careva dintre voi, la un pret corect  ;), le iau fara sa clipesc ...!

Va atasez si o poza cu modelul de capac,...sper ca ale voastre sa fie mai curate..., ca mie mi-a fost lene sa-l sterg inainte de a-i face poza... ;D 

Ar fi minunat, daca cel care le are sa fie si din Cluj... ::)

[attachthumb=#]

post-417-12877847827064_thumb.jpg

post-417-12877847827064_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cauta prin forum ca am vazut citeva volvo de vinzare din dezmembrari

poate mai au ei capacele.

succes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcel,eu m-am uitat in VADIS si din pacate n-am part number la ele... o sa ma mai uit intr-un catalog de accesorii optionale, sa vad daca gasesc ceva acolo sa te pot ajuta...

Numai bine!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi mult, baieti, chiar daca nu aveti capace, un sfat, o incurajare, conteaza uneori mai mult decat obiectul cautat... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum ziceam .. mai bine cumperi 4 capace neoriginale, mai ales ca tot vinzi masina.

Eu am adus din Germania un set de roti de iarna cu 5 capace de astea http://img221.imageshack.us/my.php?image=imag5295rg3.jpg

Daca gasesti fara imitatia aia de prezoane (si cred ca am vazut in selgros asa ceva) sunt 95% ca si cele originale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mai Radule, stiu ce zici, da e "altceva cand basculanta e a ta...", adica e bine sa scrie si Volvo pe ele  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am trei capace modelul pe care-l cauti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...si nu le vand... doar ma laud  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pret esti dispus sa platesti pentru ele?

Cred ca pot sa-ti procur un set (4 buc) ca noi !!!

Problema e ca sunt in Germania (capacele) si e nasol cu posta dar se rezolva.

Astept un raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pret esti dispus sa platesti pentru ele?

Cred ca pot sa-ti procur un set (4 buc) ca noi !!!

Problema e ca sunt in Germania (capacele) si e nasol cu posta dar se rezolva.

Astept un raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Este adevarat un capac nou poate fi 120 RON, dar.... il gasesti(pe ala care iti trebuie)?

2.Capacele sunt 39 Euro/set(cele de care ti-am spus), posta pe Germania 11 Euro+ceva obligatii pe la unii prieteni sa le aduca de acolo.

3.Sa nu crezi ca am vrut vreo secunda sa fac o afacere din asta, am intrebat cat esti dispus sa platesti sa stiu daca mai caut si in alta parte.............mai ieftin(putin probabil).

Faci cum crezi dar "moca" pentru VOLVO nu prea exista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Este adevarat un capac nou poate fi 120 RON, dar.... il gasesti(pe ala care iti trebuie)?

2.Capacele sunt 39 Euro/set(cele de care ti-am spus), posta pe Germania 11 Euro+ceva obligatii pe la unii prieteni sa le aduca de acolo.

3.Sa nu crezi ca am vrut vreo secunda sa fac o afacere din asta, am intrebat cat esti dispus sa platesti sa stiu daca mai caut si in alta parte.............mai ieftin(putin probabil).

Faci cum crezi dar "moca" pentru VOLVO nu prea exista.

Share this post


Link to post
Share on other sites