Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Compus

Volvo S 60 T5 Geartronic de vanzare

9 posts in this topic

Stimati domni vand una bucata de S60 T5 culoare auriu metalizat, full options fara jante aliaj din 2001 pret 9950 Euro negociabil.Tel 0741679923

Share this post


Link to post
Share on other sites

stimate domn,

am dori,daca se poate un anunt putin mai detaliat... si cateva poze ...

p.s: cand spuneti full options  ::),la ce va referiti?   ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prin full option inteleg urmatoarele (sper sa nu uit ceva) :

-navigatie, audio Bang&Olufson HU 803 13 boxe, piele, scaun sofer reglaj electric cu 3 memorii, trapa, xenon, DSTC, 10 SRS, climatronic 2 zone, telefon incorporat, volan piele cu comenzi, cruise control, geamuri electrice, oglinzi electrice si pliabile electric, perdelute spate manuale, skisak, senzori parcare, senzor ploaie, cutie automata Geartronic cu 5 rapoarte, spalator faruri, volan reglebil in profunzime si in inaltime.Am schimbat telescoapele, placutele de frana si uleiul in cutie si in motor evident precum si distributia masina este bine intretinuta.

post-0-12877848019197_thumb.jpg

post-0-12877848023652_thumb.jpg

post-0-12877848019197_thumb.jpg

post-0-12877848023652_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt al doilea proprietar in romania si are 139K km,am cumparat-o in dec 2006 si avea 92k

Share this post


Link to post
Share on other sites

din pacate sunt nou aici ... de aproximativ 10 minute...insa masina mai este cumva de vanzare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina mai este de vanzare.In caz ca te intereseaza nu ezita sa ma suni:0741679923

Share this post


Link to post
Share on other sites

niste poze ceva??? daca ai lasa-o la 7 000 tias luau saptamana asta ...frumoasa masina dar din pacate aceesta este bugetu meu extrem de maxim....bfta la vanzare!

Share this post


Link to post
Share on other sites