Sign in to follow this  
Followers 0
roco

Best Way to Stop Speeding

6 posts in this topic

Numai ca in Romania sunt reale acele gropi  >:(

post-972-12877848035224_thumb.jpg

post-972-12877848035794_thumb.jpg

post-972-12877848036348_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce ochi buni am, chiar voiam sa zic ca mi se par fake si eram cu mouse-ul pe "Raspuns" pana sa vad ultima poza, oricum in trafic nici gand sa imi dau seama, este o idee supeer, si foarteeee ieftina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca au frigiderul plin, de la toti care ard frana cu vigoare in zona aia ...

Chiar daca la prima privire pare ceva inedit si interesant, per total mi se pare stupid sa pui asa ceva pe asfalt. 3 benzi, fara curbe, iesire de interstate, probabil ca nu este o zona prea lenta ... Nu inteleg cum o autoritate rutiera a putut autoriza asa ceva.

Sa incepi sa vinzi si asfaltul pt. reclama... A cazut rau economia americana, de au nevoie sa faca rost de bani in orice fel  :D Inca un pic si incep sa vopseasca cate 10 metri de asfalt in rosu, verde, galben... You know, Coca Cola, Dr. Pepper, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu ai gropi macar sa pui poze cu ele  ;D Eu as face schimb cu ei! Gropile noastre pe colantele lor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

frina brusca....cel din spate daca nu-i atent intra in tine. Sint curios cine va plati pagubele.

HA HA

Share this post


Link to post
Share on other sites

reclama periculoasa,la cati o sa le evite virand brusc sigur vor fi accidente la greu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0