iulirx

s-ar putea face ?

9 posts in this topic

o sectiune pe zone geografice ?

sau pe judete ?

asa cred ca ne-am putea gasi mai usor ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda,nu e o idee rea...cea mai tare faza ar fi sa ne aranjam cu niste statii ca soferii de TIR sa putem vorbi intre noi oriunde in tara!... ;D....ceva de genul "Alo,Midnight,sunt tommytza,in drum C-ta,as dori sa iti dedic o melodie...!"... ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Dragii mei, decat sa incarcam forumul, e mult mai simplu sa faceti o cautare dupa criterii la sectiunea "Membri" (Intre Calendar si Contact, apoi "Cauta dupa criterii"). Bifati "Localitate" si scrieti de exemplu "Sibiu". Vor aparea toti membrii care si-au completat la Localitate orasul de provenienta.

    Hai sa ne folosim de tot ce stie forumul ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Dragii mei, decat sa incarcam forumul, e mult mai simplu sa faceti o cautare dupa criterii la sectiunea "Membri" (Intre Calendar si Contact, apoi "Cauta dupa criterii"). Bifati "Localitate" si scrieti de exemplu "Sibiu". Vor aparea toti membrii care si-au completat la Localitate orasul de provenienta.

    Hai sa ne folosim de tot ce stie forumul ;)

adevarat ce zici,Midnight,problema la criteriul de cautare pe localitate,tine' foarte mult de fiecare membru,aici ,referindu-ma la "modul" in care-si completeaza profilul.EX: eu sunt din Targu Mures,din cate am observat nu toata lumea ,din Targu Mures are completat "corect",(Tg. Mures,Tirgu Mures) s.a.m.d  ;D

ideea de fapt e,daca s-ar putea implementa un criteriu de cautare pe o raza mai mare,eu stiu ,sa scriu Mures si sa apara cei de la exemplu de mai sus  ;D

ps: era doar o idee,  :-* sa nu-mi "sari" in cap...  ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca scrii "Mures" nu-ti apar si cei din Tg. Mures si cei din Targu Mures ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca scrii "Mures" nu-ti apar si cei din Tg. Mures si cei din Targu Mures ? ;)

LOL,acuma da...  :(

dar iti zic sigur,ca era o perioada,anu' trecut,cand NU aparea,pe bune iti zic...

stiu ca imediat dupa ce mi-am facut contu' am cautat,exact cum ai zis si tu,si n-am gasit pe nimeni,din Mures,as fii zis ca nu exista,dar stiam sigur doi inregistrati(eu si XXX)  ;) .cei adevarat d'atunci n-am mai cautat  ;D

ON TOPIC: ideea topicului e buna,nu neaparat sa incarcam forumul,ci acolo la "criterii de cautare" sa fie in loc de "cauta dupa www" ->"cauta dupa judet"...ce zici?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei sa te ingropi in zecile de surse PHP ale forumului... te invit  :bgsok:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei sa te ingropi in zecile de surse PHP ale forumului... te invit  :bgsok:

LOL,ziceam si eu... :binkybaby::crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now