Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest gioia

Vand covorase cauciuc pt. Volvo.

106 posts in this topic

Prin pm datele de livrare si vi le si trimit!

am si eu nevoie de un set de covorase pt un v40.care ar fi modalitatea de plata si cum se poate comanda???????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am textil nimica sorry

Din material textil (mocheta) pt. S40 2005 ai?

Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pacat ca nu ai covorase si pt XC90  :(

Azi dimineata am fost in service-ul lu' peste sa montez cauciucurile, si dragii de ei aveau podeaua murdara de ulei. Ghici ce am eu acum pe covorasul de la sofer si pe "rest-pedal" :(

De pe covoras au iesit urmele cu ... nu radeti.. PUR.

Maine dimineata ma duc sa dau cu PUR si pe rest-pedal.

P.S.: eu am mocheta crem pe jos :((((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din material textil (mocheta) pt. S40 2005 ai?

Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gioia: pe 10 nov spuneai ca ai preluat comanda mea, care se refera la covorase pentru V50. Ceva noutati? Nu am mai primit nicio veste de atunci. Imi poti da te rog o data orientativa? Dureaza totusi mai mult decat ma asteptam.

Multumesc mult pentru raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Roskat, ale mele nu sunt uzate dar ma gandeam sa aflu un pret la ele pt. viitor. Tu la cat te-ai gandit sa le ofertezi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Roskat, ale mele nu sunt uzate dar ma gandeam sa aflu un pret la ele pt. viitor. Tu la cat te-ai gandit sa le ofertezi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ti-am trimis covorasele deja, trebuie sa sun totusi la fan sa vad ce fac cu ele!

@gioia: pe 10 nov spuneai ca ai preluat comanda mea, care se refera la covorase pentru V50. Ceva noutati? Nu am mai primit nicio veste de atunci. Imi poti da te rog o data orientativa? Dureaza totusi mai mult decat ma asteptam.

Multumesc mult pentru raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut din nou,

@gioia:

Cum spuneam, comanda mea a fost preluata pe 10 nov.

De atunci am incetat sa caut covorase, mi-am spus ca lucrurile se rezolva si deci nu are rost sa ma interesez si in alta parte. Pe 24 nov, dupa ce te-am intrebat cu privire la evolutia lucrurilor, mi-ai spus ca ai trimis prin Fan coletul si ca urmeaza sa il primesc (intentionai chiar sa suni la curier sa te interesezi). Suntem in 28 si nu am primit niciun raspuns. Nu indraznesc sa cred ca e lipsa de seriozitate din partea ta, ma gandesc ca sunt niste probleme obiective care te impiedica sa onorezi comanda mea intr-un timp acceptabil. Ar fi probabil mai bine si pentru mine, si pentru tine sa imi spui despre ce e vorba. Sa nu ne incurcam. Ti-as propune sa imi dai pe PM un numar de telefon la care sa ne putem auzi, sau awb-ul de la curier (sau cum se numeste numarul ala de identificare) ca sa incerc sa aflu singur noutati.

Sunt putin dezamagit de felul in care s-a desfasurat pana acum colaborarea noastra. Astept un raspuns clar de la tine pana marti (2 decembrie, crezi ca e ok?), dupa care o sa caut in alta parte.

Multumesc mult si salutari,

Dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am livrat si in data de 14 si si in data de 24 covoras spre dvs. sincer nu stiu ce se intampla!

Salut din nou,

@gioia:

Cum spuneam, comanda mea a fost preluata pe 10 nov.

De atunci am incetat sa caut covorase, mi-am spus ca lucrurile se rezolva si deci nu are rost sa ma interesez si in alta parte. Pe 24 nov, dupa ce te-am intrebat cu privire la evolutia lucrurilor, mi-ai spus ca ai trimis prin Fan coletul si ca urmeaza sa il primesc (intentionai chiar sa suni la curier sa te interesezi). Suntem in 28 si nu am primit niciun raspuns. Nu indraznesc sa cred ca e lipsa de seriozitate din partea ta, ma gandesc ca sunt niste probleme obiective care te impiedica sa onorezi comanda mea intr-un timp acceptabil. Ar fi probabil mai bine si pentru mine, si pentru tine sa imi spui despre ce e vorba. Sa nu ne incurcam. Ti-as propune sa imi dai pe PM un numar de telefon la care sa ne putem auzi, sau awb-ul de la curier (sau cum se numeste numarul ala de identificare) ca sa incerc sa aflu singur noutati.

Sunt putin dezamagit de felul in care s-a desfasurat pana acum colaborarea noastra. Astept un raspuns clar de la tine pana marti (2 decembrie, crezi ca e ok?), dupa care o sa caut in alta parte.

Multumesc mult si salutari,

Dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gioia: trimite AWB-urile catre client, sa intrebe in Bucuresti de ele. Eu folosesc TCE-ul (ex Ro-Expres / ProExpres) si pana acum nu mi-au pierdut niciun colet. E drept, mi-au zobit un geam de far pentru care si acum astept banii din Iulie, dar pana acum nicio problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pune si pe mine pe ganduri cu cine sa lucrez!

@gioia: trimite AWB-urile catre client, sa intrebe in Bucuresti de ele. Eu folosesc TCE-ul (ex Ro-Expres / ProExpres) si pana acum nu mi-au pierdut niciun colet. E drept, mi-au zobit un geam de far pentru care si acum astept banii din Iulie, dar pana acum nicio problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi au ajuns in sfarsit covorasele pentru V50, se potrivesc foarte bine. Corect e sa mentionez ca livrarea a intarziat din cauza curierului; gioia a tratat problema cu seriozitate, asa cum ma asteptam.

Adaug multumiri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

M-ar interesa si pe mine covorase din cauciuc si tavita pentru portbagaj pentru un VOLVO S40 2D din 2005. Spune-mi si mie te rog cat ma costa cu livrare cu tot (sunt din Bucuresti)!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la mine s-a intamplat aceeasi problema cu livrarea covoraselor. Din cauza Fan Curier. A ajuns la mine l-a firma si a vb. cu portarul (care evident ca nu avea bani sa plateasca), dar caruia nu i-a spus pentru cine si despre ce e vorba. Nici nu s-au obosit sa sune pe nr. de telefon mobil de pe colet. A trebuit sa ma conversez cu "gioia" o zi pe telefon, sa ma deplasez la Fan si sa astept sa caute coletul. Gioia nu cred ca are vreo vina. Poate doar ca nu a ales bine curierul. In rest foarte multumit de covorase. Sunt peste asteptari! Thank's!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu reusesc sa gasesc covorase de cauciuc pentru v s60  cine ma poate ajuta?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da-mi pe pm culoarea pe care o vrei si te ajut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi au venit covorasele. Se potrivesc perfect. Comanda a fost foarte prompta: luni dimineata am trimis datele si azi mi-au ajuns covorasjele!!

Sunt foarte multumit!! Multumesc Gioia!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covorase mochete personalizate pe tip de masina, prevazute cu gauri de fixare incepand de la 110 lei disponibile pe 3 culori gri, negru bej. Acestea se fac la comanda in 7 zile.

post-0-12877857132874_thumb.jpg

post-0-12877857132874_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vreau si eu un set pt s80 din cauciuc.daca esti din buc  vin si le iau personal daca nu spune-mi cum facem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.