Sign in to follow this  
Followers 0
Guest mardraaxi

cu regret din partea familiei dar trebuie sa vind xc70

8 posts in this topic

cu parere de rau dar asa e in viata trebuie sa vind xc70 d5 awd,11/2003,110000km stare ireprosabila pt.restul de detali nr.meu este 0722982093 :-[

post-0-12877848809897_thumb.jpg

post-0-1287784881248_thumb.jpg

post-0-12877848815698_thumb.jpg

post-0-12877848818726_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aud cu parere de rau......... :(.....sper sa i-l cumpere cineva de pe "aici".....sa ramana printre noi.......pune si un pret.....eu nu licitez pt ca xc70-ul meu asteapta sa ma duc dupa el....dar sigur mai sunt si altii carora l-i se pare masina perfecta, din toate p.d.v....... O0

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar nu stiu ce pret sa ai pun pentru ca cei 25000euro care am dat eu in august 2007 pe el si taxa nu cred ca mii da nimeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

incearca-ne totusi :) eu sunt in cautarea unui XC diesel si daca pretul este cat am eu in buzunar, poate, poate....

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Airbagul de pe volan a fost schimbat cumva sau asa ai luat-o ?  Eu stiu ca este la culoarea volanului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu asa l-am luat,dar era ciudat faptul ca grilele de aer di bord(centrala si stinga)sunt de alta culoare si de la volvo mi sa spus ca e normal au fost fabricate si cu anumite elemente de alta culoare pe partea dreapta pt.a se abina co consola centrala

Share this post


Link to post
Share on other sites

incearca-ne totusi :) eu sunt in cautarea unui XC diesel si daca pretul este cat am eu in buzunar, poate, poate

    cred ca 22000 ar fi un pret bun ziceti-o si voi pe a voastra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0