Sign in to follow this  
Followers 0
bogdvbl

RADARE PE VALEA OLTULUI

4 posts in this topic

Cei care fac valea oltului mai des s ar putea sa stie dar am vazut si "victime sigure "care le iau in plin si parca ma doare sufletu cand ma gindesc la bugetu punctele si permisele lor precizez ca e vorba de radarele fixe de pe stalpi foarte scarboase ,am luat si eu unu cu 120 de curand si astept sa mi vina citatia in care ti cere sa prcizezi cine a fost la volan in ziua respectiva bla bla (cunosc procedura de la un prieten) si cum mama are permis de 14 ani si nu a mers de doua ori cu masina cred ca va fi "pieton" pt urmatoarele 30-90 zile dar mi e frica sa nu faca infarct cand va vedea viteza cu care a fost prinsa conducand  ;D

Asa ca mare atentie si cat mai putine volvo prinse n poze !

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate ne ajuti cu locatia lor.

pe gps-ul meu imi apare una la iesirea din Caineni, Robesti (spre Vilcea), Balota si la intrare si la iesire.

mai sint si altele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pe astea le stiu si eu acum nu stiu care e modalitatea de taxare ,nu stiu daca iti face poza la depasirea unei anumite viteze sau iti calculeaza viteza medie care o inregistreaza intre doua radare nu stiu sistemul dar poate ne ajuta cei in domeniu auzisem de la cineva cum ca ar fi modele GATSO sau ceva de gen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si inca ceva

Asta le as face la toate

post-911-12877848892458_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0