iancsi

myt busters

14 posts in this topic

Dragi volvisti posesori de volvo 340 - 360, cu durere in inima constat ca am crezut intr-o eroare gresita  ;). "Oroarea" consta in faptul ca pe forum apare la rubrica masinii noastre specificatia ca e cea mai mica masina facuta de volvo vreodata. Cu durere in suflet va anunt ca pe voi toti ca nu avem cele mici volvouri. Cea mai mica masine volvo este volvo 66 si ppoate fi gasita la urmatorul link: http://www.volvocars.com/intl/corporation/Heritage/Pages/HeritageModels.aspx# si

http://www.volvocars.com/SiteCollectionImages/Page%20Specific%20Images/Heritage/66_01_maxi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

O propunere de la posesorii de 340/360 pentru descrierea sectiunii in acest caz ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

indiferent de propuneri ar trebui ca ceea ce scrie sa reflecte realitatea altfel putem inenta masini sectiuni care sunt pura ficitune. Asa ca la chestiune stimabile pentru ca volvisti ar trebui sa fie oameni practici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte adevarat, si apelez la voi care sunteti posesori de 340-uri, si care stiti cel mai mult de pe forum despre aceste masini, sa veniti cu o idee.

Lista e deschisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei se pare ca pana la urma nu au mai venit sugestii.

Una dintre propuneri a fost little sister. O alta posibila varainat ar fi cea a unui topic deschis de volman si anume "our sweet little volvos"... Ce ziceti de aceastea doua?

P.S. astea ca sa reflecte realitatea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce alte masini Volvo mai sunt fabricate in Olanda , in afara de 66 (care este practic copie dupa DAF 66 ) si seria 300 ,care este facuta in colaborare , daca nu chiar dupa proiect DAF ? Poate inspiram denumirea din aceasta informatie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am schimbat titlul...

@alf: ce "om" cauti ? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nici eu un stiu...    :laughing7: nu am mai scris ca il caut cu lumanarea, ca eram depasit. Mai degraba era "caut un om cu xenonul"- Diogene reloaded.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now