Sign in to follow this  
Followers 0
Victor

Telecomanda

7 posts in this topic

Am de cand am luat masina o telecomanda care nu functioneaza la nimic. Am incercat in toate pozitiile de contact, am schimbat baterii...nimic. Se poate sa fie de la navigatie? Nu prea vad de ce.

Are cineva asa ceva prin masina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Depinde cum arata.

Eu am telecomanda la navigatie, are patru butoane in cruce cu sageata sus, jos, stanga, dreapta si in partea inferioara altele doua back si enter.

Daca ai si nu ai navigatie inseamna ca ti-a pus-o din greseala vreun chinez beat la fabrica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

;DLa fel este si a mea dar nu merge de nici o culoare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai navigatie incorporata in bord ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu aveam nici nu mai raspundeam.

Te referi la acel bibelou de aratat la prieteni si inutil in Rom. nu ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...e de la navigatie.....asteapta  cam 30 sec dupa ce-i dai o comanda...si trebuie sa mearga...cat despre romania pana la sfr anului apare si CD-ul de la navteq..si nu va mai fi bibelou....eu am  CD (piratat)si cu tarile din est...si e ok....ce sa facem ,daca ne-a trebuit masina mai avansata ca si tara in care traim....!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ai DVD piratat, nu cd. Aia am si eu si in continuare sper ca o sa scoata si pt. Romania.

Navteq face harti nu doar pt. Volvo. Am un priten care are Opel si are navigatie cu CD, tot de la Navteq. Si are Ro. dar normal ca e f. slaba, dar are. Deci pb. nu cred ca e neaparat Navetq si cred ca cei de la volvo, care probabil nu considera ca se merita sa bage si Ro. in considerare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0