mar33

Vreau sa-mi iau s60!

29 posts in this topic

OK. In ceea ce ma priveste, am incheiat aceasta discutie off topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdane!, NAVI e tare bun, crede-ma. Eu am si nu se compara cu rahaturile after market. Daca nu marge in Ro nu inseamna ca e proasta navigatia, ci tara!. Si sincer n-am patit niciodata in 2 ani jumate de cand am masina sa nu mi se ridice navigatia. Vezi ca faci confuzii...

Telefonul in bord e frumos, dar atat. E un modul telefonic Ericsson (nu Sonyericsson) si merge cand are el chef.

Va mai rog cu ocazia aceasta sa mentineti discutia in limitele bunului simt.

Va multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vand eu un S60 2400/163cp diesel full fara navi si xenon in rest tot ce se poate. Da-mi un Pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kadudu eu daca ar fii sa-mi iau un S60 sigur as vrea cu NAVI pt a folosi acel display. Desigur ca nu o sa-l folosesc pt NAVI ci pt DVB-T, sunt sigur ca se poate face conversia si chiar daca nu se poate face as inlocui displayul cu unu care are AUX-IN . Deci tot as folosi acel POP UP DISPLAY .

Chiar ma gandeam sa-mi adaptez un display din ala la masina mea dar e mult de munca, tb sa dau bordul jos ca sa iasa bine. Eu chiar am gasit in China niste display-uri tip POP UP si acum sunt in discutii cu chinezu pt un sistem audio special pt Volvo S60/V70. Singura problema este cui o sa vand eu 100 de sisteme audio pt Volvo. Vroiam ceva care sa includa navi/camera marsarriere si DVB-T .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now