Sign in to follow this  
Followers 0
GeorgeParaschiv

Revizie

3 posts in this topic

Salut, e vreo problemă dacă fac revizia la mașină (S90 D5 2017) cu o lună mai târziu decât data afișată de computerul de bord?

Și unde imi recomandati să o fac, o reprezentanță bună pe lângă Galați, preferabil București, eventual știe cineva cât costă?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai service autorizat La București. Primus Auto, în Otopeni. Evident, nu e nicio problemă dacă întârzii o lună. Costul e greu de estimat. În afară de verificările și înlocuirile uzuale de filtre, fluide, update-uri de soft, etc. e posibil să ai și alte piese de înlocuit. Se va face o diagnoză completă a mașinii și vei primi recomandări pe nivele de urgență, iar decizia va fi a ta.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, mariusdaniel said:

Ai service autorizat La București. Primus Auto, în Otopeni. Evident, nu e nicio problemă dacă întârzii o lună. Costul e greu de estimat. În afară de verificările și înlocuirile uzuale de filtre, fluide, update-uri de soft, etc. e posibil să ai și alte piese de înlocuit. Se va face o diagnoză completă a mașinii și vei primi recomandări pe nivele de urgență, iar decizia va fi a ta.

On 12/5/2021 at 9:56 AM, GeorgeParaschiv said:

Ok, merci mult, rămâne să-mi fac o programare la ei și vedem ce iese.

 

 

Edited by GeorgeParaschiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0