Sign in to follow this  
Followers 0
Guest atles

salutare

9 posts in this topic

M-am bucurat sa descopar acest club si sa vad ca o marca de masina poate aduce la un loc atat de multe persoane si in acelasi timp sa formeze adevarate prietenii. Eu nu locuiesc in Romania, sunt stabilit cu familia(sotia si fiica noastra) in Spania de cativa ani si prima masina pe care mi-am luat-o( si pe care m-am incapatanat sa o pastrez) este un Volvo 460 gle,1.8 cc, injectie monopunct etc, etc.... Trebuie sa recunosc ca sunt si aici membru in clubul iubitorilor de volvo si ne numim "VOLVISTA" insa am fost de-a dreptul incantat sa vad ce frumoase intalniri ati organizat  si nu atat petrecerea in sine ci etapele in care ati discutat,planuit si in cele din urma realizat ceea ce v-ati propus FELICITARI! mai ales ca ceea ce ati facut ati facut cu puterile voastre fara sponsori sau alte participatii.

    Chiar azi mi-am scos batrana doamna(desi daca stau bine sa analizez ar trebui sa-i spun "batranul domn Volvo"insa, mi-as contrazice semnatura... )  din service.I-am schimbat cauciucurile, discurile de frana si desigur placutele si maine ne pregatim sa trecem examenul ITV (p-ul). Sper sa ne primiti si pe noi in acest club chiar daca suntem la cateva mii de km distanta si sa putem schimba pareri,opinii si de ce nu sfaturi. Un salut tuturor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit in clubul posesorilor de VOLVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

1000 de ani pace si multi km drepti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit.

la ce masini avem spania mi se pare prea aproape :) deci, ca si cum ai fi paci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0