Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

costic

Vand urgent V40 1.8 model 2001

12 posts in this topic

Volvo v 40 1.8i ,122 CP,benzinar.  4 aerbag, AC, geamuri electrice heliomate, oglinzi electrice incalzite, interior piele  cu textil, inchidere centralizata, scaun sofer multireglabil,  masina  a  fost comanda speciala ptr. familie. (bancheta din spate  se  deschide  in ambele  parti st. si dr.  si  poti face scaune ptr.  bebelusi. Usile  din spate  se bloceaza  separat  din bord, centurile din spate speciale ptr. bebe, etc) 

Masina  are  carte service si    consumabilele  schimbate la timp.

Pret informativ 6400 Euro.

Masina  poate fi vazuta in Constanta. 

Tel 0746.249994

Share this post


Link to post
Share on other sites

@feraru3333  Suntem in Romania, drept pentru care, baga si tu (contra)oferte cu volanul pe stanga. Nu este relevant pretul celor din UK. Este normal ca alcele masini sa fie mai ieftine. Personal mai bine mai dau un banut in plus decat sa ma chinui in trafic si sa fiu atipic. Fiecare cu parerea lui ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@feraru3333

eu zic sa-ti faci un topic numai al tau in care sa pui aceste linkuri si sa lasi oamenii sa-si puna linistiti ofertele

multe din aceste oferte sunt TZEPE si chiar daca nu ar fi sunt nerelevante pentru piata din Romania

e foarte nepoliticos ceea ce faci fata de colegii tai de forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

e foarte nepoliticos ceea ce faci fata de colegii tai de forum

de ce ? ca le arat ca este si o altfel de piata?

ca le deschid orizonturile?

unu zice ca sint atipic

aia atipici v-au adus unde sinteti acum, ca altfel ...... avea-ti daciiiiiiiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

@feraru3333, imi pare rau daca te simti jignit. Am spus ca daca mi-as cumpara o masina cu volanul pe dreapta, m-as simti ''atipic". Este problema ta cum te simti.

Daca ai o masina cu volanul pe dreapta, esti "ATIPIC" = (ceva care se abate de la caracteristicile obisnuite, de la tipul comun)

Consider ca o masina cu volanul pe dreapta, este o durere de cap in plus. 90% dintre persoane isi cumpara o masina, in care sa se simta si bine, printre altele

unu zice ca sint atipic

aia atipici v-au adus unde sinteti acum, ca altfel ...... avea-ti daciiiiiiiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites