Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest andrei340

Vand urgent volvo 340 diesel

23 posts in this topic

Masina este din 1987 , e in 5 usi culoare albastru inchis

arata bine la caroserie e rugina doar la praguri , are ceva probleme la motor (cred ,ca nu iam dat de cap)masian o vand asa cum este  , 600 de euro urgent negociabil.urgent ma puteti contacta oricand la tel 0726 102 426  sau 0765 158 348

mam razgandit o dau la pretul de 15 mil neg urgenttttt!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E inmatriculata? pune si niste poze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te hotarasti sa o dezmembrezi , da un semn , o sa vreau cateva repere de interior si probabil si ceva elemente de caroserie (am acelasi model si probabil culoare) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

la banutzii pe care ii ceri, ar fi bine sa puna vreo 2-3 proprietari de 340 mina de la mina si apoi sa-si opreasca fiecare-de comun acord piesele care ii trebuiesc.

Off-topic: daca as gasi si eu un 850 t5 sa-l luam mai multi...ce bine ar fi...

Bafta la vinzare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina nush dk sa o dezmembrez sau nu , eu am nevoie de bani urgent dk vrei tio dau pe toata , sau dk va stiti mai multi sa o luati pe toata  sau o dau la schimb pe altceva mai vechi dacia etc ceva si mai vechi .......

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut,eu as fi interesat de masina.

pot sa vin in giurgiu sa o vad dar sa imi spui cand si unde

Share this post


Link to post
Share on other sites

nush cand sa-ti zic sa vii lasami un nr de tel sau cel mai bine ma suni azila orice ora vrei tu ca io maine ma duc la giurgiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masina se vinde urgent la pretul de 15 milioane , dar vreau sa o dau al cineva pasionat de volvo , care este interesat lasati nr de tel ca va sun eu ca am nevoie urgenta de bani.va rog frumos urgent!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut mam hotarat masina vreau urgent sa o vand pe 15 mil f f f f f urgent . care sunteti interesati dati un tel sau lasati msj ca va sun eu, eventual facem un schimb ceva cu diferenta ceva vedem noi.URGENT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

o vand pe 300 de euro negociabil nu se ofera nimeni.mabag si la schimburi cu orice masina daca e si diferenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

300 de euro urgent.ca sa nu ajunga la fier vechi . mai negociez dk e la masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o dau si pe piese sau cu totul 250 euro masina este inmatriculata tot, sau variante cu orice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Sunt interesat de cateva piese pentru un 360GLS din 85.

1. Lentila far sau far intreg pe partea stanga(partea de pe volan) si semnalizator, tot pe partea asta.

2. Emblema cu tot cu ornamentul transversal.

Daca ai posibilitatea, te rog afiseaza si 1-2 poze cu piesele cerute de mine.

Astept un raspuns si un pret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut le am dar emblema e buna , grila are catepa prinderi rupte si farul si semnalizarea sunt buna.nush de pret dk sti tu fami un pret si io ti le dau cu cea mai mare placere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Chiar nu ma pricep la "dat si cerut" preturi  :D

Pe aceasta cale te rog pe tine si pe forumisti sa dea cu parerea, cat poate sa cere Andrei pe un far, un semnalizator si emblema Volvo 340-360.

Andrei, eu nu am nevoie de grila, am nevoie doar de emblema si "bara,ornamentul" tipic volvo la 45 de grade pe care este pusa emblema.

Te rog, daca poti, sa faci o poza cu farul si semnalizatorul, sa vad, daca are aceasi sistem de prindere, ca si la 360.

Mersi, astept raspunsul tau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , ultimul anunt pe carel dau ca miau pus astia hartie in geam k imi iau de la primarie nu vrea nimeni sa o cumpere cer7-8 mil pe ea mai mult nu + ca am toate actele in regula.(ieri iam platit impozitul).URGENT!!!!!!.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca o muti in alt loc nu au ce sa iti faca.Si apropos ridicarile de genu se fac doar la sesizarea cuiva....Iar ca sa o ridice trebuie sa dovedeasca faptul ca masina sta de cel putin un an in acelasi loc.

Daca totusi te hotarasti la dezmembrat eu inca sunt interesat de unele ornamente si piese mici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Andrei!

Iau eu farurile si semnalizatoarele fata(dreapta+stanga) + grila si emblema, dar mai intai te-rog sa imi trimiti un mail cu 1-2 poze, sa vad daca starea lor este o.k. m_robi1331@yahoo.com

Ceri 7-8 milione pe toata masina, eu iti ofer 100 RON pe piesele cerute de mine, doar sa fie o.k., fara fisuri, sa nu fie rupte etc.(te rog sa trimiti poze).

Mersi!

Share this post


Link to post
Share on other sites