MUGUR

Inca un membru al acestui club

7 posts in this topic

Salutari tuturor. Cred ca ne vom cunoaste mai bine pe parcurs. Am hotarat sa devin membru deoarece sper ca voi obtine si voi furniza informatii utile referitoare la anumite probleme legate de masinile noastre. Sunt posesor de S80 D5 2004 de un an de zile si sunt foarte multumit de alegerea facuta de sotia mea, deoarece ei ii placea aceasta marca si m-a facut sa o cumpar, mai putin la capitolul sportivitate, dar asta nu conteaza pentru ca mai mult apreciez confortul si siguranta, mai ales cand ai copii. Cu toate ca Volvo nu era marca mea preferata trebuie sa recunosc ca este o masina extraordinara si acest lucru este dezaprobat doar de cei care nu au avut niciodata un Volvo...si sunt multi. Ma gandesc foarte serios ca urmatoarea masina sa fie tot Volvo, mai ales pentru sotia mea care acum conduce o alta marca de autoturism dar de care, la fel, sunt foarte multumit si eu am ales-o dupa multe testari. Mai vorbim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi! Si multi km fara probleme! :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit!!! si multumesc frumos pt ajutorul acordat! :D numai bn si multi multi km fara evenimente

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now