Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest mardraaxi

vind xc70 D5 11/2003

42 posts in this topic

full optional fara scaune electice in rest are tot,120000km, 17500 euro,sau astept oferte

post-0-1287785332256_thumb.jpg

post-0-1287785332643_thumb.jpg

post-0-12877853330904_thumb.jpg

post-0-12877853334715_thumb.jpg

post-0-12877853338524_thumb.jpg

post-0-1287785332256_thumb.jpg

post-0-1287785332643_thumb.jpg

post-0-12877853330904_thumb.jpg

post-0-12877853334715_thumb.jpg

post-0-12877853338524_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa inteleg ca oferta mea nu intereseaza pa nimeni pe forumul volvo  :-\

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum de asa o masina nu intereseaza pe nimeni chiar si acum ca sa scumpit taxa de poluare

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai sa fim in pas cu criza,luna ianuarie saldi... 15500 :'( :'( :'( :'( :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu vreau sa fiu rau,dar cand am vrut sa-ti dau 18000 pe el,ai zis ca e foarte putin. :'( 

EU sunt ala care tia zis ca sunt prob. la cutie)  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mardraaxi sa inteleg ca masina este neinmatriculata in RO? Am vazut ca are numere provizorii, insa ma gandesc ca poate e proaspat trecuta pe un alt propietar. In masura in care nu-i purtatoare de taxa, poate iti fac o oferta...

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

@claudiu2525 pe vreme aceia era cu un an mai noua si nici nu era criza tu pe v40 cereai 10000 atunci acum gasesti la 5-6000,masina nu are nici o problema la cutie doar ai probato doar ca nu neam inteles la pret altfel ce rost avea sa cumperi o masina cu probleme ;)...plus de asta nu aveam asa mare nevoie de bani si la cit am platito eu nu imi venea sa o dau la bani aia dar asta e miam luat eu teapa cind am inmatriculato in ro ca de nu imi luam bani care iam cerut la vremea aceia lejer in italia

@godfather masina este inmatriculata pozele au fost facute pina la data aceia,astept oferta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai dreptate,atunci era altceva,;

poti sa-mi spui te rog ce dim. ai la cauciucuri?(sunt pe 17'',nu?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

un s60 din 2002 si o diferenta de banuti. . . asteptam raspuns ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mardraaxi sa inteleg ca masina este neinmatriculata in RO? Am vazut ca are numere provizorii, insa ma gandesc ca poate e proaspat trecuta pe un alt propietar. In masura in care nu-i purtatoare de taxa, poate iti fac o oferta...

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar nu se gaseste nici un propritar de s60d5 musai automat(chiar si benzina) care doreste ceva mai mult spatiu si 4x4 pe deasupra

Share this post


Link to post
Share on other sites

baieti trebuie sa incep urgent conatructia casei,materialele sau ieftinit si ele asa ca reduceri intr-o veselie astept oferte sa vad cati saci de ciment imi iau pe ea sau schimb cu rulota  :'( :'(

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiu ca esti presat si ca doresti sa-ti vinzi masinuta, dar daca vei abuza in continuare cu UP-uri sau mesaje zilnice doar pentru ca subiectul sa fie printre primele vom recurge la masuri adiministrative (blocarea pentru cateva zile a topicului). nu este stabilita o anumita perioada pentru aceste UP-uri, dar nici sa nu abuzam de ele, ok?

multumesc pentru intelegere.

M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

un sfat pt.tine:

-pune-ti si tu pozele pe autovit,acolo unde ai anuntul,dupa care ,pune anuntul pe toate site-urile posibile cu masini,si ai rabdare

si eu stau cu V40 -u de 1 an jum.si am un credit in euro care ma spart,dar asta e.--aici,pe forum lumea a vazut masina,si daca o vroia cineva deja cred ca o vindeai..

-pune  pozele acolo,pe autovit,asta-i cel mai important,dupa care ,rabdare,asta-i VOLVO, ::)

iti urez mult noroc

Share this post


Link to post
Share on other sites

same proposal , acum si cu radio cd  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ursu48 iti multumesc pt interes dar diferenta oferita de tine nu rezolva necesitatile mele,prefer sa o vind sau schimb cu o masina mult mai inferioara valoric fata de a ta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.