Guest cristi81

Service autorizat Volvo in Calarasi.

7 posts in this topic

Eu imi fac service-ul la Bosch Car Service Slobozia. Au mecanici super profesionisti, sunt toti tineri si pasionati de motoare. In Calarasi exista un service autorizat Volvo al lui Kamsas Constanta care este la fel de bun si ieftin. Tot Kamsas Constanta este dealerul Volvo in Calarasi.

In Calarasi la service autorizat Volvo cu piese originale Volvo o revizie la 20.000 km cu f.polen,f.ulei,f.combustibil,schimbat ulei Castrol costa 700 lei cu TVA inclus fata de 1300 lei Primus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca veni vorba de kamsas constanta i-am sunat si mi-au cerut pt manopera schimbare distributie 8 milioane in timp ce la primus mi-au cerut 6 milioane. Asa ca hai sa nu ii mai laudam ... Chiar nu inteleg cum se stabilesc preturile din reprezentanta. Nu ar fi normal ca ele sa fie aceleasi in toata tara ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, am inteles. Probabil ca aia din constanta sunt mai buni din moment ce sunt si mai scumpi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In Calarasi reprezentanta autorizata Volvo este investitia unui calarasean impreuna cu Kamsas Constanta. Dar administratorul este un calarasean care pe langa faptul ca vinde Volvo, Opel, Chevrolet si Mazda face si service-ul aferent la costuri mult sub Kamsas Constanta. Iti dai seama ca nu-i impune Kamsas Constanta preturile in service-ul lui! El doar cumpara masinile prin Kamsas Constanta restul il intereseaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Ar fi excelent daca ai scrie adresa serviceului volvo don calarasi. Mi-ar fi foarte utila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

la asta nu ma asteptam dealer volvo in calarasi bravo lor,mai astept citeva impresi si daca sunt ok inseamna ca se vor umple de bani tinind cont distanta fata de buc.

asteptam date contact

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now