Sign in to follow this  
Followers 0
Guest adyy

vreau un cd de navigatie pt europa

12 posts in this topic

Salut.

Lucrez in IT si vind MIOMap P550: dispozitivul PDA + card + harti globale (da, chiar si pt Stele Unite) pe care sint notate toate punctele fixe de "donat" bani - a.k.a. radare si camere video fixe - este la 1100 ron + TVA. Nu stiu daca sint aceleasi harti sau daca sint compatibile cu GPS-ul tau, intereseaza-te si spune-mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu vreau decat cd am sistemul de navigatie montat din fabrica

Ti-am spus: Nu stiu daca sint aceleasi harti sau daca sint compatibile cu GPS-ul tau, intereseaza-te si spune-mi. Daca imi spui doar ca vrei CD... sorry, nu stiu.

Incearca sa afli ce-ti cer; daca nu, iti dau hartile, dar ATENTIE: E PE RISCUL TAU MONTAREA / INSTALAREA LOR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut vreau sa stiu de unde cumpar si cat costa are cineva idee

www.torrentz.com ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

un singur cd pt toata europa e putin probabil sa gasesti. eu am vazut ceva pe un site nemtesc (parca) dar nu stiu daca merge si costa vreo 300 de euro. am 19 cd-uri pt toata europa. daca le vrei da un semn. e gratis. si eu le-am dat jos de pe net.

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-ar interesa pe mine daca se poate! eu am austria, elvetia, germania si franta! mersi mult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti trimit I go 2006 crackuit- toata Europa, la mine( Mio P550, Mio P350) merge super.

Da-mi adresa, sau mai bine scrie-mi pe mail. Ii pacat sa nu ne ajutam intre noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar pentru romania nu exista cd sau sunt greu de gasit? ca la mine navigatia coloreaza bordu in rest...ma gandesc ca poate are cineva de romania ca le schimb cu doua de germania (originale) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar pentru romania nu exista cd sau sunt greu de gasit? ca la mine navigatia coloreaza bordu in rest...ma gandesc ca poate are cineva de romania ca le schimb cu doua de germania (originale) 

In Romania nu merge navigatia(din cate stiu eu,nu exista hartiile,doar ptr Buc. si Tm),deci cd/dvd cu Romania "nexam" ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu la care navigatie te referi tu, dar eu am venit de la nadlac la medgidia numai cu navigatia. chiar a mers foarte bine si nu a dat gres cu nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma refer la navigatia originala VOLVO

cea cu hartile de la Navteq,nu "navigatia" afthermarket

cea pe care o "lipesti" pe geam...asa numitul MARCEL....  ;D

si plus...aia nu are nevoie de suport optic(cd/dvd) ;) =ma refer la cea aftermarket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am de 1 sapt un S40 2005 -navigatie si carte tehnica in germana. A gasit cineva ceva compatibil pt. VOLVO in ROM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0