yonutz_2010

probleme mari

31 posts in this topic

nu am timp de copilarii. De ce ocolesti raspunsul ? Te deranjeaza ? Spune aici, direct.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domnule moderator, daca cititi veti vedea ca nu sunt chiar asa de mojic si am multumit si celor care m-au ajutat si celor care nu m-au ajutat, dar au avut intentii , ca vb aia intentia conteaza si apropo si ce mult conteaza asat ac in bancul cu tipul care se duce acasa la sotie si ii spune: auzi draga azi a venit secretara su un decolteu si se vedea sutienul din dantela, sti ce mult conteaza ? dupa un timp iar vine acasa si ii spune : auzi draga azi a venit secretara cu  fustita scurta si avea chilotei cu danteluta, sti ce mult conteaza ? dupa un alt timp vine sotul acasa si ii spuen sotia : auzi draga azi a venit preitenul tau ala gigel si o avea cam cu 3cm mai lunga decat a ta, STI CE MULT CONTEAZA ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

id-ul era pt dumyg nu pt d-voastra d-le moderator, multumesc pt intelegere

Share this post


Link to post
Share on other sites

de data asta te iert  ;)

oricum nu aveam de unde sa stiu ca id-ul tau era pentru dummyg - e din aceeasi serie din care te-au rugat si altii sa scrii mai citet, mai gramatical si ai sarit.

Si ca sa mai pun putine paie pe foc: "sti" se scrie cu 2 de i  - iar bancul respectiv nu-i vad legatura in ceea ce "imparteam" noi doi - asta asa, ca o paranteza.

Sa stii ca din spatele tastaturii s-au nascut multi monstrii, sper sa nu fii si tu unul mic, in fasa.

Multumesc si eu pentru intelegere.

Sa-ti repari masinutza si sa vii cu ea la intalnirile noastre.

:beertogether:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bancul era dor o gluma pt a mai dezmoti admosfera iar ca se scrie cu 2 de ii stiam numai ca din repezeala la tst am scris gresit si ca o paranteza am vazut si eu greseli gramaticale pe aici numai ca eu nu fac atat caz pt asta, iar in ceace priveste masinuta am reparat-o sau cel putin asa cred am inlocuit sonda am gasit-o la numai 291 ron si cica e univarsala sper sa fi facut ceva bun oricum am observat ca merge putin mai bine dar relantiul nu mi-a scazut sub 1000 o sa incerc sa ii fac un reglaj de la senzorul de pedala si din motoras si mai am cate ceva sa-i fac si apropo mai am o problema nu in sensul rau  vreau sa imi i-au jenti pe 15 eu am pe 14 credeti ca voi avea proble cu politia rutiera sau cu cei de la rar ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te ajuta cu ceva pot sa-ti dau manualul 440/460/480 . Cu parere de rau e in franceza . ID de mes il gasesti la profil .  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now