seeme

schimbare meniu din olandeza in engleza sau romana

10 posts in this topic

va rog sa mi spuneti daca exista posibilitatea schimbarii limbii in care sunt afisate mesajele pe bord din olandeza in engleza (sau romana) si daca acest lucru se poate face fara o resoftare ( adika de utilizator din butoane sau alte combinatii de taste)

mentionez ca detin un volvo s40 diesel, 2.0 sedan din 2005

va multumesc !

eventual m-ar interesa daca acest lucru se poate face la cluj sau in ungaria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Schimbarea de limba a meniului computerului de bord se poate face doar la o reprezentanta VOLVO !!! (oriunde, in RO sau afara)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...la oradea sau baia mare se poate face la reprezentanta...costa cam 2.6 mil...si in apox 1/2 h e gata

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am interesat eu in Baia Mare si pentru un S80, skimbare din germana in engleza, costa......cat credeti........8 milioane >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dute in Ungaria, costa aprox 20 de euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 de euro????????????? Unde in Ungaria?Sunt nou posesor de Volvo si inca nu stiu tot ce tine de aceasta marca de masini.Multumesc.poi daca e 20 euro.......pfoaiii....beton, numai sa imi ziceti va rog unde in ungaria, in care oras.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szeged, am sa caut exact coordonatele GPS si ti  le dau.

Primul lucru pe care trebuie sa il stii e ca reprez din Romania sunt.........absolut nesimtite la preturi si in a le evita e un hobby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 de euro????????????? Unde in Ungaria?Sunt nou posesor de Volvo si inca nu stiu tot ce tine de aceasta marca de masini.Multumesc.poi daca e 20 euro.......pfoaiii....beton, numai sa imi ziceti va rog unde in ungaria, in care oras.

Multumesc

Trimite un mail la: : ujhelyi.gyorgy@szeged.dealernet.hu

  Intreaba in engleza sau maghiara (daca stii) si ti se confirma pe mail costuri si programarea. Daca vrei o reducere spune ca Alin Budulan te-a indrumat la ei (sa ma laud si eu un pic.... ;D). Nu obtii un discount mare, dar si cativa Euro sunt ok.... mai bei o bere ceva la birtul de peste drum.... Data viitoare cand vei merge iti vor face ei o reducere din start pentru "client fidel".Sunt chiar OK cei de la Szeged. Service-ul este la iesire spre Budapesta pe stanga (inainte de Luk Oil). Chiar inainte cu 30m de reprezentanta ai un semafor cu buton pt. pietoni. Nu se poate sa-l ratezi...... Cand te programezi, sa ti cont ca e diferenta de fus orar inte noi si ei.....

Succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc mult de ajutor.Asa voi face.Raman dator.

Multumesc inca o data

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now