Sign in to follow this  
Followers 0
bogdan_a

Portbagaj schiuri S40

13 posts in this topic

Se apropie vacanta de schi si parca m-am saturat sa merg cu schiurile in masina... >:(

Unde gasesc pentru S40-ul meu (2002) un portbagaj pentru schiuri (bare + suportul propriu-zis). Nu neaparat nou?

Vreo idee?

Share this post


Link to post
Share on other sites

un set de bari transversale cu tot cu suport de prindere : 120Eur+TVA. Cutiile dupa buget si preferinte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu shtiu ce marca le ai, dar la thule is 94 euro fara tva

oricum, succes

www.portbagaje.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

un set de bari transversale cu tot cu suport de prindere : 120Eur+TVA. Cutiile dupa buget si preferinte.

Suportul de prindere al schiurilor sau al barelor?? Daca pentru schiuri - cate perechi?

Pune si tu descriere, poze, ceva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ii las placerea lui MAO ca e in curte la Meteor si a lui  portbagaje.net.

Are dreptate:  la thlule : barile sunt 94 eur + tva ...... la care se mai adauga, in caz ca nu ai barile longitudinale : suport fixare pe masina , dedicat..... etc;

ale mele sunt Mont blanc.

Vanzari maxime!

Share this post


Link to post
Share on other sites

deloc :)

nu vroiam satz stric vanzarile. shi eu caut dar ceva mai moca :) nu prea ash da atatzia bani. deocamdata am suport din ala cu magnet pt placa. merge shi ala numai ca nu prea pot depashi 130 km/h

eu chiar am fost la ei shi am intrebat shi sunt 94 euro cu tot cu chitul de fixare. normal pt mashinile care sunt dotate cu bari longitudinale, dar din cate shtiu eu v40 cam aprox toate au barile longitudinale.

ursule eu vand papuci :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ursul pacalit de @mao (vulpea cea sireata care vinde papuci) ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:))

am pus shi eu un topic ca cumpar bari shi suport de ski. poate are unu shi nui mai tre.

DEh ii moca anuntzul  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

deloc :)

nu vroiam satz stric vanzarile. shi eu caut dar ceva mai moca :) nu prea ash da atatzia bani. deocamdata am suport din ala cu magnet pt placa. merge shi ala numai ca nu prea pot depashi 130 km/h

eu chiar am fost la ei shi am intrebat shi sunt 94 euro cu tot cu chitul de fixare. normal pt mashinile care sunt dotate cu bari longitudinale, dar din cate shtiu eu v40 cam aprox toate au barile longitudinale.

ursule eu vand papuci :))

esti omul meu daca ai si numere mari! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sicer cele mai mari perechi am avut 47, pe care a venit un tip shi le-a luat pe toate....

cica fiuso nusi gaseste pantofi. iale frate :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0