Sign in to follow this  
Followers 0
mihai

zgomot in "stalpul" din stanga

8 posts in this topic

Salutare, De catva timp, in timpul deplasarii, se aude un zgomot ca un fel de trepidatie in stalpul din stanga , acolo unde este centura de siguranta. Daca stie cineva cum as putea sa remediez lucrul asta. Sa fie sistemul de la centura de siguranta slabit? Vre-un surub ceva? Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cauta pe forum ca mai erau cateva persoane care se plangeau de problema asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roco de pe PC ii usor sa faci copy/paste. Eu intru pe forum 90%din timp de pe tel.

De aceea ii spuneam sa caute :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roco de pe PC ii usor sa faci copy/paste. Eu intru pe forum 90%din timp de pe tel.

De aceea ii spuneam sa caute :)

Intr-adevar e foarte usor copy/paste pe P.C.! Dar nu trebuie, sa o vezi, ca si pe o competitie, caci eu doar incercam, sa completez ceea ce ai inceput tu, ca sa-i fie facil lui Mihai! ...ne completam reciproc, ca intr-o mare familie ce suntem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clar.

Nu o vad deloc ca si o competitie.

De asta spuneam ca daca puteau faceam si eu copy/paste. Chiar citisem topicul respectiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc baieti, am citit topicul ala, dar inca nu am descoperit nimic. La mine suna cand este centura pusa ( in timpul deplasarii ). O sa vad daca o sa pot scoate plasticul ( aparatoarea ) care acupera centura. Cred ca acolo este vreo legatura slabita. Multumesc "again".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Np. De asta suntem pe aici. Daca putem ajutam.

Succes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0