Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest motorhome

Magazin piese si accesorii auto

5 posts in this topic

Salut!

Cred ca e bine de stiut si magazinele Motorhome din Otopeni!

Daca aveti nevoie de suporti THULE, jante si accesorii tuning MOMO, carlige de remorcare Bosal, accesorii si echipamente pentru calatorii BRUNNER International, etc Va rog sa vizitati site-ul firmei, la www.motorhome.ro, pentru datele de contact!

Va asteptam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tocmai am sunat acum 5 minute - raspunsul este la fel ca orice firma romaneasca de...tuning care-si face site online in mioriticul splai.

Pedale de care vreau eu - nu au pe stoc...nuca schimbator, la fel...Bleahh.

Se face comanda , se vine tocmai la mama draq in Otopeni pentru 30% avans + inca un drum (prin traficul fluent din capitala) cind vine piesa.

Deci - mai simplu - comanda directa EXTERNA de pe scaunul de-acasa, cu o cafea linga tine, cu VISA Card, etc. si astepti coletul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bashka diferenta consistenta de pret intre ce iei de afara si dragii nostri intreprinzatori cu adaosuri comerciale de zici ca vor toti sa ajunga milionari in euro in primii 5 ani de cand si-au deschis taraba....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciao,am deschis simbata un topic pt.pedaliera sport la tuning interior,daca sinteti doritori,discutam acolo,ciao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

doresc sa va prezint Oferta lunii Februarie 2009 pentru Volvo Club:

Bara stabilizatoare amortizoare fata, cod A4000529000, pentru Volvo 850 -pret promotional: 180 ron, tva inclus, in limita stocului disponibil!

Va rugam sa amintiti, in momentul in care ne vizitati magazinele, ca ati obtinut informatia legata de "Oferta lunii Februarie 2009 pentru Volvo Club" de pe forum www.volvo-club.ro

Va asteptam!

Share this post


Link to post
Share on other sites