iancsi

AJUTORR !!!!- Incuietoare haion - modificat. unde putet gasi piese ieftine

9 posts in this topic

Am o rugaminte la toti formumistii care ma pot ajuta. Cand am luat masina incuietoarea de la haion era defecta. Acum nu inchide deloc si e enervant mai ales sa mergi pe drum rau si sa iti scartie haionu sa te scoata din sarite. Noroc ca ii haion de volvo altfel se rifdica si transforma in frana aerodinamica sau aripa deportanta :)

Ei si acum rugamintea: Cine poate sa imi faca rost de o incuietoare ca asta nu mai are sanse sa fie reparata.

Va multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu te pot ajuta in ati procura o incuietoare ,DAR iti recomand sa mergi pe Strada Icoanei(sper ca asa se numeste exact , intre Tunari si Eminescu , este un loc de facut chei . Acolo si repara incuietori ,yale ,etc. Succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate n-ai observat,dar sa vina pana la Bucuresti..... Hai sa mai lasam,poate se gaseste cineva cu vreuna  de schimb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damn! Sunt chior ,imi cer scuze  ,sper ca nu am ridicat sperantele prea mult...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi de link, tipii aia sunt neseriosi. Am sunat la ei si le-am zis sa imi rezerve piesa pana sambata ca abia atunci putea merge cumnatul meu (astia erau din oradea) si cand a ajuns astia au dat masina cu totul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi de ajutor, am gasit incuietoarea la un tip de langa Reghin in Ideciu de Jos. are un 340 si ceva piese de caroserie de la un 344. Daca mai aveti nevoie de ceva sunati la Holirca Claudiu 0741258711. Sa stiti ca e un tip de treaba. Cei care sunteti de pe aproape merita sa faceti chiar un drum pana acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.