Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest andreea.ilinca

Vand kituri xenon la doar 279 ron tva inclus

14 posts in this topic

Vand kituri xenon auto H1, H3, H4, H11, etc. vindem separat balast, becuri si accesorii (adaptor bec xenon) pt montajul lor pe anumite autoturisme cum ar fi Jetta sau BMW

Avem instalatii xenon si pentru motociclete preturi de la 145 ron tva inclus. Avem pe stoc toate modelele de becuri si balast mare sau modelul super slim care poate intra in far.

Avem pe stoc becuri xenon de culori: 4300k, 6000k, 8000k

Suntem importatori de senzori de parcare avem la oferta senzori de parcare la 125 ron si 75 ron instalarea.

Montajul este asigurat de noi sau il puteti face dumneavoastra oriunde aceast lucru nu afecteaza garantia produselor noastre.

Montajul instlatilor xenon se poate face la orice ora doriti si daca nu va puteti deplasa la sediul nostru putem venii noi la dumneavoastra

Pretul unui kit complet de xenoane H7, H11, H1, H3, etc ce include 2 buc balast, 2 buc bec, cablurile aferente, si accesorii pt montaj, este de 269 ron tva inclus

Pretul unui kit complet de xenoane H4 bixenon ce include 2 buc balast, releu, 2 buc bec, cablurile aferente, si accesorii pt montaj, este de 359 ron tva inclus

Pentru balast slim se mai adauga 30 ron la pretul kitului xenon

Produsele noastre sunt insotite de factura si garantie

Montaj xenon in atelier specializat cu experienta indelungata atat pe masini cat si pe motociclete la preturi incepand cu 50 ron si maxim 100 ron in functie de dificultatea montajului

Din cauza importului direct al acestor kituri xenon ne putem mandri ca avem cele mai ieftine produse de pe piata.

Pentru orice detalii nu ezitati sa ne sunati la: 0733254697

Trimitem oriunde in tara prin curier

Pentru comenzi:

www.gamamag.ro

mail: comenzi@gamamag.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce parere ai bogdanG ?

n-am fost eu atent sau n-a spus nimic de marca,producator....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Producatorul este cel bine stiut. C _ _ _ A.  La banii astia.... Aia cu ochisorii mici si cu fatza dreapta ;D

Nu vad nici ce garantie se da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gandeam ca poate taiwan, malaezia,..... :D:D:D, dar nu ,tot aia.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate instalatiile de pe piata sunt facute in china ca si cele comercializate de noi nu exista vreo firma renumita cum ar fi SIEMENS, PHILIPS, BOSCH, etc care sa fabrice asa ceva toate sunt facaturi si de obicei de o calitate slaba Cei ce vand asa ceva vand firma si nu un produs de calitate. Noi reprezentam fabrica VIPHID in Romania o fabrica din china produsele noastre se mai comercializeaza intens pe piata din America puteti cauta pe google. Pretul actual este 220 ron TVA inclus Toate produsele noastre au o garantie de 12 luni inclusiv la becuri. Pentru preturi si comenzi accesati www.gamamag.ro sau 0722.350.144

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosch, Hella, Siemens etc, adica firme mari nu fabrica asa ceva pentru ca sunt ilegale, ce e asa greu de inteles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai rumanilor, WELL DONE era bunicel acum cativa ani , asta fiind si motivul pentru care au fost retrase, dar carcasa fiind un suport textil suporta orice inscriptionare.

Brand-uri mai ok , cunoscute pe piata, si culmea chiar fac drosere, ignatere si becuri pentru echiparea masinilor din fabrica ar fi : MAXLUX- Taiwan, MATSHUSITA-Japonia. Asteptam o oferta de astfel de echipamente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zippy nu mai zic nimic pt ca asta e marfa ieftina, e noname sau branduita de vanzator, oricum pe 2010 am schimbat furnizorul si acum am si eu unele branduite ;D

Apropo stimata doamna Andreea mare atentie cu WELL DONE ala la 330 RON, ala numai original nu este, cel mai ieftin kit WELL DONE original costa 98E si este un model foarte vechi pe care eu il comercializam acum 2 ani, modelul WD04 costa cel mai putin 149E iar modelul WS-08 SLIM costa 200E in RO si 250E in restul Europei, deci la 330 RON nu este deloc WELL DONE original .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se falsifica pana si chinezariile LOL

A venit unu la mine cica nu vreau xenon ?, nush ce marca nume de bocanci cica licenta Philips....Aiii lasa-ma zic catre el, sa vad si eu licenta aia ! si el imi arata un desen pe cutie cu aprooved by nush ce.

Toate sunt o apa si un pamant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar totusi cu unele ne facem treaba chiar bine !

MAXLUX-GOOD SUPER OK

FUQIANG-PANA ACUM OK

BOGDANE MERG BINE CU 4700uF sa vedem mai departe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am uitat

ALEA DE 220 RON NU MERG SIGUR,SIGUR LA COTETUL MEU SI LA MULTE ALTE COTETE DE AVEM PE AICI PE FORUM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca poluam topicul concurentei, baga si tu mai Bogdane pe topicul meu sa mai fac si eu UPuri ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata cu vanzarea de xenoane la 200 ron:lol:

Topic inchis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.