Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stingcata

vind volvo V70 turbo 200cp an 2000

41 posts in this topic

volvo v70, culoare neagra, cauciucuri vara si iarna 177000 km. pret bun, negociabil.

telefon 0722250506. Catalin. Bucuresti.

Va multumesc si va doresc toate cele bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai multe detalii si niste poze ar stirni eventualii cumparatori  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi cer scuze pentru absenta pozelor. intr-un viitor cit se poate de apropiat voi posta. vizualizarea este posibila oricind ca si drive-testul, dealtfel.

va multumesc pentru raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua, Cristos a inviat, tuturor. Va doresc sanatate si milioane de kilometri fara probleme.

Stimate domn, masina are 180000km (aproape), este inmatriculata in Ro, va promit solemn ca pozele vor fi postate saptamina aceasta.

Pretul este de 7800 euro.

Va multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

un schimb + bani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

presupun ca nu sunt chiar atit de naiv. speram la un raspuns concret. oricum, multumesc pentru precizare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce este furtunul ala gros peste motor? Ai renuntat la intercooler?

Share this post


Link to post
Share on other sites

presupun ca este un RIC - reverse intercooler, asa imi voi face si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-e sila sa traduc - dar stiu ca te descurci  :D

"The RIC kit routes the hot turbo air to the top of the intercooler and routes the cool air out the bottom. This change in routing reduces the heat that is inducted into the intercooler outlet air. Since heat rises, routing the air out the bottom of the intercooler reduces outlet temperature when measured at the throttle body inlet. Why ? Because you wil have quicker throttle response and lower boost temps so you can get more power from your Volvo". 

Cool enough ?  :D

Si gata cu off-topicul, sa lasam omul sa-si vanda bijuteria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA HA HA, am vazut masina acum un an, eram amandoi la semafor in Chiobrit  si ne uitam unii la altii, noi 4 in masina stingcata cu inca 3 in masina, toata lumea se uita lung la toata lumea ;D

Hai spor la vanzare vecine, vad ca stai pe la Aschiuta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

presupun ca nu sunt chiar atit de naiv. speram la un raspuns concret. oricum, multumesc pentru precizare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce este furtunul ala gros peste motor? Ai renuntat la intercooler?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal......auzi "fffff"...daca tot vrei sa scapi de masina.....nu faci un pret la eleronul ala de porbagaj????pe bune!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina arata bine. O vad in din cind in cind, dimineata cand o duc pe fiica mea la gradinita. Bafta la vanzare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gigi....bafta la vanzare ....sper sa gasesti pe unul care sa aprecieze cum se intretine un VOLVO V70!!!!!!!!!bafta frate!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi prieteni,

Va multumesc pentru raspunsurile voastre binevoitoare cit si pentru interesul aratat.

As dori sa precizez ca aceasta masina nu se afla pe alte site-uri de vinzari-cumparari masini si nici nu se va afla in viitor. Consider ca viitorul proprietar trebuie sa fie un cunoscator si un iubitor al acestor masini, asa cum dumneavoastra va dovediti a fi.

Va stau la dispozitie pentru detalii legate de istoricul masinii, caracteristici si alte chestiuni.

VA multumesc si va doresc un week-end frumos.

Cu stima,

Catalin, 0722250506

P.S. Cu regret, as dori sa-l informez pe prietenul din Urziceni ca nu accept oferta sa. Ii doresc succes in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sal......auzi "fffff"...daca tot vrei sa scapi de masina.....nu faci un pret la eleronul ala de porbagaj????pe bune!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

stai linistit ca nu vin dupa tine.aha,sa vedem daca tii tu la gluma! ;D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.