opus

Felicitari...!!

18 posts in this topic

Felicit un vechi "membru" pt noua achizitie !! ;).....s70, din 98 zici ??.....daaa poze ??.....sa i-l vedem acum si sa nu i-l mai recunoastem dupa ce i-i dai lustru !! :occasion18:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imediat ce apuc sa-i fac poze il voi face public... pana atunci o vor vedea intai ochii celor de la intalnirea de Joi ;D E un S70 2.5T din 1998 de care sunt FOAAARTE mandru !

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wav: Felicitari MC...arata superb!

Sa va bucurati si sa aveti grija unul de celalalt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata superb !? Unde ? Unde ? Ca eu n-am pus poze ! :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari, ma bucur pt. tine.

Mai ales ma bucur pt. masina ca astiu ca a ajuns pe maini bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata superb !? Unde ? Unde ? Ca eu n-am pus poze ! :))))

ne am uitat pe gugal  :D  :P

hai mai repede cu pooozele  !

Share this post


Link to post
Share on other sites

felicitari, satisfactii maxime si investitii minime (sa nu uiti sa ieie stickere cu tine).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost tare aiurea pentru ca amandoi am batut palma, incantati fiind de ambele masini si de comportamentul reciproc. Am mers si eu cu a mea sa se uite la ea, totul era in regula. Am plecat sa facem actele si am vazut cand am plecat o balta mica langa roata fata-stanga a masinii... am zis "ete ca a facut catelusa asta mica pipi pe roata, deja e a ei"...

Ne intoarcem, mutam shandramalele dintr-o masina in cealalta, plec fericit, ma duc sa pun benzina, fac plinul... ma suna baiatul, ca curge la greu ceva din ea... DIN MASINA MEA !!! Iesim din benzinarie, ne grabim inapoi, ma uit, ma iau cu mainile de cap, curgea ceva galbui... am descoperit pana la urma ca era ulei din cutie. Ma grabeam sa plec asa ca l-am rugat sa o duca in service si ii platesc eu tot.

Zis si facut, plecam, intoarcem, dupa 1km incepe sa "tuseasca" si masina lui, si sa mearga din ce in ce mai prost... Pana cand abia plecam de pe loc. M-am tarat pana la serviciu si am inceput sa desfac la ea bujii, delcou, toate... Am ajuns la concluzia ca era benzina proasta + era fisurat capacul de la delcou... I-am bagat 2 "doze" de Octane Booster si vad ca acum si-a dat drumul usor usor dar inca mai tuseste, dar isi revine ea la urmatorul plin cu BENZINA, nu cu APA indoita cu benzina ;D

O singura concluzie... masini cu personalitate care "plang" dupa proprietari :)))) Acum merge si a mea fosta bine (acum e a lui), era spart un burduf de la planetara stanga, si e foarte multumit de ea. Sunt sigur ca si copilu' meu o sa mearga ca nou dupa un Stage 0, asa ca... m-am apucat de lucru !

Multumesc de urari si o sa pun poze dupa ce o spal !

Share this post


Link to post
Share on other sites

BBBRRRRAAAAAVVVOOO!  :occasion18:

Ai facut cea mai buna alegere cu s70. Sunt mandru de tine!  :-*

Sper sa te urmez si eu cat mai curand. 

Si spunea-i ca nu e asta din atasament?  ;D ;D ;D

post-924-12877859171253_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum strici tu surprizele  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vocatie de paparazzi.  :D:P

Plus ca, deja cred ca stiu pe de rost toate s70-urile de vanzare din Romania si Germania.  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buey, ce e comportamentul asta de ... capitalist??? Adica sa o vedeti voi joi, iar provincia altadata, a?

Baga poze hires ca altfel hackuiesc interpolu' si ramai fara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo! La mai mare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari Maria-Ta! :occasion14:

S-o stapanesti sanatos.

Poate mai ajung si eu pe la intalniri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saru' manaaaaaaaa ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Midnight Caller dar poze tot nu ai pus:( ca eu unu nu pot venii la intalniri... :(( si vreau s-o vad ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now