Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Matrixxx

Se vinde S80 pentru piese sau intreaga.

10 posts in this topic

Am o cunostinta de familie care m-a rugat sa postez aici anuntul sau. Deci:

S80 2001, automat, motorul de 2800, benzina, full option.

In 2007 a fost schimbata NOUA cutia viteze.

De pe masina lipsesc (conform spuselor proprietarului) radiatorul de apa si AC, in rest totul e functional.

Poze inca nu are - i-am spus sa-i faca.

Are doar C.I. si factura de cumparare, talonul si cheile s-au "pierdut" intr-un incendiu din fosta casa a sa...A fost la Primus - i-au spus ca il costa 7 milioane o cheie.

Se poate face donatie-asa spune el, nu ma pricep la chestii de-astea.

Si mai are impozitul pe 2008 neplatit.

Vrea 3800 euro pe ea, probabil pretul este discutabil.

Cine doreste, imi scrie mie PM si eu ii transmit doleantele voastre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Vinde cumva doar piese? sau nu o dezmembreaza... Am nevoie de farul din dreapta. Daca este interesat sa imi dai un raspuns si ce pret vrea pe far. Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

este inmatriculata - eu asa stiu.

maine il intreb daca o da si pe piese sau doar intreaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna ,am vazut ca in acest forum sunt  numai barbati.Eu am un volvo vechi e drept dar cu un motor bun si mai mult decat atata are o valoare sentimentala .daca cineva ma poate ajuta sau indruma.As avea nevoie de un cardan pt tipul de volvo 340 DL AN DE FABRICARIE 1988. sa nu radeti va rog fiecere cu ce poate pt cei care m-ar putea ajuta id de mess dvd_luminita .Caut de peste un an de zile si nu gasesc nicaier

Va multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !....avem si forumiste asa ca nu e cazul sa te simti singura  ;), ajutor vei primi sigur..!! moderatorior le va reveni sarcina sa te indrume un pic pe forum....si sa speram ca vei gasi mai repede decat crezi ceeace cauti.....P.S. majoritatea celor de aici stim ca valoarea sentimentala si nu cea materiala conteaza cand e vorba de Volvo.....incaodata bine ai venit !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

luminita, bine ai venit! Ti-am creat un topic cu cererea ta la sectiunea 300, pentru a vedea cit mai multi cererea ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUna

va multumesc ,nu ma asteptam sa fiu primita asa calduros si ma astepta sa seada de vechimea masinii mele dar eu o tin pe a mea...Eu practic sunt un intermediar nu prea cunosc multe despre masini dar ma ajuta sotul meu care este mecanic si unde nu pot eu preia el sarcinile....Va multumesc mult tuturor

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci pana la urma  se da doar intreaga masina sau si pe pierse as avea o lista pregatita daca se da si pe piese ;D astept raspuns

Share this post


Link to post
Share on other sites

da-mi lista sa i-o transmit proprietarului - iar eu iti spun raspunsul lui, bineinteles.

Share this post


Link to post
Share on other sites