Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Victor

Schimburi intre volvisti

6 posts in this topic

Asa cum spunea @zippy , consider o idee buna creerea unui post de schimburi intre noi. 

A se vedea in prealabil cel de donatii  ;D nu de alta dar nu vreau sa ne intersectam si sa spuna cineva ca a iesit in pierdere ;)

Deci:

Schimb MIO 701 GPS/PDA/TELEFON pe 4 cauciucuri de vara noi;

Lichid de frana OMV DOT 5.1 (4x250ml) sigilate la schimb cu o bere bauta impreuna  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

este o idee foarte buna. in acest fel, cu okazia acestei " crize " care nu este decat in

phsihicul nostru si nu numai " putem amelioara " costurile " pt eventualele " schimburi survenite in situatii deloc neplacute si nedorite " pt diferite piese.

sper ca IDEEA ta sa fie una de bun augur.

UN PASTE FERICIT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salve!

Am un cablu de comunicare, pentru diagnoza Renault (???), ACTIA.

Arata cam ciudatel... posibil sa nu fie pentru turisme, ci pentru camioane.  ;D

O sa revin cu poza.

Il dau la schimb pe accesorii originale seria400, piese, componente audio, iluminat... sau ce credeti voi ca merge pus pe un 440.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa cum spunea @zippy , consider o idee buna creerea unui post de schimburi intre noi. 

A se vedea in prealabil cel de donatii  ;D nu de alta dar nu vreau sa ne intersectam si sa spuna cineva ca a iesit in pierdere ;)

Deci:

Schimb MIO 701 GPS/PDA/TELEFON pe 4 cauciucuri de vara noi;

Lichid de frana OMV DOT 5.1 (4x250ml) sigilate la schimb cu o bere bauta impreuna  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am revenit cu info.

Pentru automobile renault, nu este. Mi-am amintit ca am fost cu el la o reprezentanta si nu l-au recunoscut.

De asemenea, pe net, nu gasesc ceva asemanator decat la diagnozele de MB.

http://www.ipmart.com/main/product/MB,STAR,SDS,RS232,DB9,to,RS485,Protocal,Cable,125261.php?prod=125261

http://www.ipmart.com/main/product/MB,STAR,2000,COMPACT,C3,FOR,MERCEDES,BENZ,128000.php?prod=128000

...Nu imi dau seama de la ce e. Cine stie, il va recunoaste.  ;)

post-924-12877874814455_thumb.jpg

post-924-12877874814455_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites