iulirx

cel mai moale din parcare

34 posts in this topic

        Draga Betty...

Sper ca accidentul despre care ne-ai relatat nu s-a intamplat din cauza ta...

Daca, totusi acel accident a fost cauzat de tine... incearca sa nu iti mai invingi firca de masini...

Asta recomand oricui nu doar tie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca sa nu va mai bate-ti atita capul, cum, cind, unde,la vale, la deal, inainte ,dupa ,

cumparati masini cu

CUTIE AUTOMATA

;D ;D ;D:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e mare lucru.....daca vezi ca nu ai frana de motor suficienta la 2500 rpm schimbi intr-o treapta inferioara si la 3500 vei avea frana suficienta.....dar unora se pare ca le este lene sa schimbe vitezele

Share this post


Link to post
Share on other sites

@feraru: nenea, matale cum faci frana de motor cu AUTOMATA ?! Ca la mine nu prea merge ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ai tr 2 si tr 3 pe offset ? niste butonele p-acolo...

o tii cu a2-a sau a 3-a pina bei berea...cum fac io acum. (ca oricum in 15 min ma duc la politie cu masina sa ma predau)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alicaron

Nu a fost cauzat de mine. Nici macar nu eram la volan. Si chiar daca-ar fi fost, nu vad rostul mesajului. Oricui i se poate intampla sa provoace un accident din diverse motive. Asta nu-nseamna ca trebuie sa renunte la condus. Si DRAGA alicaron, frica de masini mi-am depasit-o de ceva timp.

Si inca ceva, ce-ar fi sa nu transformam topicul asta in balci ieftin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alicaron

Nu a fost cauzat de mine. Nici macar nu eram la volan. Si chiar daca-ar fi fost, nu vad rostul mesajului. Oricui i se poate intampla sa provoace un accident din diverse motive. Asta nu-nseamna ca trebuie sa renunte la condus. Si DRAGA alicaron, frica de masini mi-am depasit-o de ceva timp.

Si inca ceva, ce-ar fi sa nu transformam topicul asta in balci ieftin?

CORECT !

Share this post


Link to post
Share on other sites

desi niciunul din noi nu este si , cred, nici nu se gindeste sa devina pilot F1, totusi , dupa ce veti citi acest articol, veti vedea cam ce trebuie sa simta un pilot (nu neaparat de F1). trebe sa te nasti cu atentia distributiva. daca nu te-ai nascut, nici macar nu incerca....

http://www.autoevolution.com/news/how-to-read-an-f1-steering-wheel-7154.html

ps. in aeroport in amsterdam era acu' vre-un an un simulator test de atentie distributiva accesibil gratuit publicului.

media celor care incercau era de 80-130 pct.

un pilot de teste la f1 scoate minim 600.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now