BAK-S40

Rotunjirea veniturilor

22 posts in this topic

  Daca cineva este interesat de o minivacanta la mare/Navodari, pun la dispozitie una casa cu trei camere, camera de zi + 2 dormitoare, mentionez ca este casa mea dar stau in curte cu parinti care nu-s in tara si pe timpul inchirieri voi sta la ei. Nu pot spune decat ca este o casa spatioasa si primitoare cu toate utilitatile necesare, pot veni fara probleme doua familii.Pentru mai multe detalii postati aici sau PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu pui niste poze, ca atunci e mai clara situatia si ti se adreseaza doar cei interesati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur dece nu, maine.  Pentru Matrixxx, exista pomi,racoare mai putina verdeata, leagan confectionat de mine pentru ai mei copii,va asteptam si intr-o vizita/plimbare de weekend, daca exista ocazia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin cu fotografiile promise, deee am sarbatorit si eu putzin ;D in rest va astept cu drag la mare :toothy2:

post-136-1287786243439_thumb.jpg

post-136-12877862436559_thumb.jpg

post-136-12877862438548_thumb.jpg

post-136-12877862440688_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

superb. Si la ce pret te-ai gindit, daca am sa vin cu sotia si piciul pe la tine, vara asta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si la mine un pm te rog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu-i secret poti sa le pui direct pe topic, nu PM. Poate eu, un prieten, o ruda altii interesati... Who knows? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este secret, dar pentru a putea fi corect inteles doresc sa stiu cat si ce doreste fiecare dintre voi, totusi dau si repere:pentru un dormitor folosit 100lei pe noapte,  pentru ambele 200lei, casa in intregime va fi la dispozitia dvs. O singura cerinta am si eu minim 2 nopti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca aveti de gind vreo data sa merge-ti la MANASTIREA DE LA PRISLOP. pot caza 4-6 volvisti fara nici un ban , MOCA.

Conditii ca la tara,baie, apa calda,la comun

vineri simbata si duminica sint si eu acolo

nu este semnal la telefonia mobila

silvasul de sus nr 14

va astept cu drag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmmm....nenea feraru , m-ai pus pe ganduri ....da rau de tot ......numai ca IE musai cand esti si matale acolo . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca sunt indragostit iremediabil de zona aia ....sigur te voi contacta in vara aceasta  ;)

@ numerele de telefon de sub avatarul matale ...sunt OK  ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oups,daca exista curiosi pentru zona Muscel, Campulung Muscel, am si eu un spatiu de cazare, nu tocmai aranjat confort sporit,dar pentru o mini vacanta merge,  camera mare( o folosesc la bairamuri [ revelioane,onomastici,1 mai,23 august(pentru cine isi mai aminteste) , canapea extensibila,tv,combina muzicala,apa calda la boiler electric], nu va bate nimeni,sau aproape nimeni la cap,veniti cand vreti, plecati cand vreti si mai ales: " FREE OF CHARGE" , singura conditie : stickul cu volvo-club!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cooool  :-*  Multumim pentru invitatie !  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

anytime!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu toate ca ma sint putin stanjenit, vreau sa spun ca simt o mare multumire ca pot face parte dintr-o comunitate,intradevar on-line, in care prietenia, amicitia, colegialitatea sunt crezuri comune.

Oferta multora dintre dvs. nu o pot concura, dar pot spune ca este oportunitatea reala de a ne cunoaste si a lega noi prietenii.

Totusi pentru primul weekend din luna August fac si eu o oferta SCHIMB DE MAME :D  bineinteles ca glumesc :smile:  ofer cazare gratuita pentru aceeasi facilitate la Iarna, la munte.

Daca oferta mea va atras atentia, ma bucura si ma onoreaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate eu anul acesta nu cred ca vad marea dar pentru cazare de cateva zile la munte, cand este cazul, imi poti da un telefon si rezolvam. Pe langa Brasov sau la Piatra Neamt.

Bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Victor multumesc de invitatie, am fost in 2007-vara in zona ta, dar nu se stie niciodata, totusi atunci cand vei dorii sa revezi mare, da-mi un telefon.    Ce pot sa mai spun  este ca astept programari pentru Iulie si August, se stie, mai putin primul weekend :D

Toate cele bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

UP ;) apelati cu incredere daca nu va-ti hotarat vacanta  sau mica excapada, ramane aceeasi oferta si in sezon :D Din 20 ma va onora cu prezenta si un coleg din aceeasta comunitate.

Toate cele bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now