sonel

Cat costa vopsirea completa a masinii

8 posts in this topic

daca ati fost in situatia de a vopsi in intregime masina, va rog sa  postati cam cat v-a costat toata treaba; desigur, vorbesc numai de vopsit si nu de mici sau mari reparatii la tabla; eu vreau sa-mi vopsesc masina, un 440 si mi s-a cerut suma de 1500 lei. Ideea este ca vopseaua este foarte scumpa (COD VOLVO 322-1). Pretul vopselei este inclus . Intr-o postare ulterioara voi pune si codurile VOLVO de culoare; poate ca acestea au mai fost postate in alt topic,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am primit de la var de al meu care e tinichigiu-vopsitor pretul de 1500E pt vopsirea masinii mele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am inteles... ti se pare mult sau putin? cu vopseaua inclusa. Mie mi se pare pretul foarte bun.

daca ati fost in situatia de a vopsi in intregime masina, va rog sa  postati cam cat v-a costat toata treaba; desigur, vorbesc numai de vopsit si nu de mici sau mari reparatii la tabla; eu vreau sa-mi vopsesc masina, un 440 si mi s-a cerut suma de 1500 lei. Ideea este ca vopseaua este foarte scumpa (COD VOLVO 322-1). Pretul vopselei este inclus . Intr-o postare ulterioara voi pune si codurile VOLVO de culoare; poate ca acestea au mai fost postate in alt topic,

Share this post


Link to post
Share on other sites

La AB (Automobile Bavaria) parca, e promotie gen vopsire completa cu garantie 5 ani la 1000 EU.

E buna si criza asta la ceva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vorbim de un 440,te sfatuiesc sa incerci si in provincie, poate si un particular cu dotari... firmele mari au in general preturi mari si datorita faptului ca au mult personal si angarale de intretinut....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vara trecuta am vopsit si eu masina coplect 1500 ron adika 15 milioane manopera plus vopseaua si celelalte minuni m-au adus la un pret de aproape 1000 de euro .

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vreti sa va vopsiti masinile,trebuie sa stiti,in primul rand ca,nu trebuie sa cautati pretul cel mai mic.

de regula,un pret mic,nu inseamna si o lucrare de calitate.

parerea mea ,cauta un atelier cu ceva recomandari,si dupa ,te gandesti si la pret

1500 ron este un pret mic,pt. vopsirea unei masini integral,cel putin aici in bucuresti,asa ca ,ai grija,.

succes ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now