Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cezarIS

super oferta pret de criza

42 posts in this topic

de vanzare nissan murano mega full inmatriculat pret neg 16000euro \variante  masina +diferenta  astept oferte       

Share this post


Link to post
Share on other sites

O dai la pachet cu vreun Volvo sau care-i faza de ai pus Nissanul la Volvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau este anuntul unui prieten ce vrea Volvo la schimb???

Lamureste-ne!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da un volvo +diferenta un  amic are si e inebunit dupa un volvo (eu sunt de vina ;D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da un amic  da o masina un volvo da amicul  un volvo da pe un nissan sau amicul da nisanul pe volvo la pachet in rate ??...scuze :-[

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu frate da nissanul pe un volvo +diferenta nevoie de banuti ;D  la lovit criza din plin

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai are si un logan van 1.5 DCI cine e interesat faceti voi pretul (oferte) sunt deschis la sugestii\oferte toate inmatriculate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca Nissanul este ala de 3,5l V6  si 245 cp.....o sa ramana cu el. Nu mai prea are lumea nevoia de harduchii ineficiente! Nu va da nimeni motor de 2.5l si 163-185cp sau 2l pe unul de 3,5l si doar 245cp la care impozitul anual este de 2500 ron. Ca sa nu mai vorbim de asigurare....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@parola, fara suparare, hai sa ne abtinem de la pareri personale de acest gen. CezarIS a facut o oferta (neclara la inceput dar a rezolvat-o pana la urma). Cine vrea sa se bage, se baga si cere detalii, cine nu..., trece la alt subiect.

Nu cred ca daca tu ai vrea sa-ti vinzi masina (sau sa vinzi o masina) si apar postari de genul: "las-o frate'n spumele marii ca-i scumpa" , "costa mult piesele, nu sunt service-uri bune si nici nu-mi place culoarea" (cred ca m-am facut inteles), nu iti pica bine.

PS Sper ca ai inteles ca nu am nimic cu tine ci doream sa subliniez ca apar niste postari de acest gen, din pacate prea multe, inutile. Recunosc ca si eu am avut destule interventii neavenite dar in ultimul timp incerc sa ma abtin  ;D

Ca la dezintoxicare  ;)

RESPECT

Share this post


Link to post
Share on other sites

multam fain victor ;D omul incearca poate poate se gaseste vreun doritor cine stie a visat noaptea ceva si vrea etc etc vrei sa o iei bine nu iar de nu iar bine  ;D scuze da trebuia sa o zic ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tot s-a scris atat in topicul asta, pune si cateva caracteristici ale masinii pe care prietenul tau o ofera la schimb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masina aia nu are motor? E electrica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

week cam putini azi pe forum  ??? chiar nici un doritor ?? facem  shimb si cu alte masini? poate un 8+1 cine stie poate aveti \stiti pe cineva  orice informatie e bine venita ms mult  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate are vreo 800.000 de km si noi nu stim (DE EX)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.