Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

rynno85

magazie cd-uri pentru s40 din 2005....

5 posts in this topic

caut magazie cd pentru s40 din 2005, masinuta mea avea o magazie de cd-uri cu 6 cd-uri transmisie semnal prin mediu opticc:\Documents and Settings\Popa Andrei\Desktop\23042009062.jpg . daca stie cineva magazii de la alte masini compatibile il rog sa imi spuna ca ma doare inima sa imi stiu masinuta incompleta  ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci sa inteleg ca ti-au stricat idiotii aia despre care vorbisem in topicul celalalt magazia ?

Nu stiu ce sanse e sa gasesti, compatibile nu credca exista deoarece ele comunica cu modulul de entertainment a masinii.

Asteapta-te pe la cateva sute bune de euro in caz ca gasesti una originala

Nu ai rezolvat nimic cu idiotii aia ? Cum sa iti strice domnle ei ceva si tu sa cauti acuma magazie pe abnii tau ? Eu ii dadeam deja prin ziare

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu vreau sa cumpar pe banii mei ...vreau sa le ofer lor o optiune incazul in care ridica din umeri si spun ca nu stiu ce sa faca....momentan magazia mea de cd-uri e la ei si nu am mai trecut saptamana asta pentru ca am masina in service(altul desigur  ;D )....sunt foarte hotarat sa le fac probleme daca nu reusesc sa imi repare magazia....lucru destul de greu de crezut ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am una originala volvo de 10 cd si am un hu601

o fi compatibila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu ce sa spun ....as avea emotii cu una tot cu 6 cd-uri, ca nu mi-ar fi mare mirarea sa nu fie compatibile....cand e cu 10 cd-uri e posibil sa fie alt soft de comanda pentru magazie ....pot fi multe chestii diferite ...in principiu ar merge incercat doar ca esti putin cam departe de iasi....

Share this post


Link to post
Share on other sites