nariam

Afisaj.

9 posts in this topic

Salutare tuturor posesorilor de Volvo!

Sunt nou printre voi si v-as ruga sa-mi spuna cineva, cum se schimba limba de afisare a informatiilo(consum instantaneu, distanta de parcurs cu motorina din rezervor, etc.).

La mine este in germana si limba asta imi este total necunoscuta.

Stie cineva, este posibil sa fie si in romana?

Va multumesc tare mult!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai incercat sa cauti INAINTE pe forum ?! :) E prezenta informatia si in multe locuri chiar !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai incercat sa cauti INAINTE pe forum ?! :) E prezenta informatia si in multe locuri chiar !

OFF TOPIC:

Midnight, nu am nimic cu tine, dar replica asta nu imi place.

Poate omu nu stie sa foloseasca acest Forum (a si mentionat ca este nou printre noi) ...si oricum daca stii raspunsul puteai pune un link sau un raspuns scurt, cu precizarea ca a mai fost discutat subiectul pe forum.

In fine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand intrii intr-o casa trebuie sa respecti niste reguli, aici exista niste reguli, una dintre ele fiind legata de deschiderea de topicuri pe aceiasi tema.

Concluzie, cui nu-i convine usa e deschisa, cui ii convine se alege cu ceva sfaturi bune .

Oricum pe alte forumuri cei care deschid topicuri pe teme existente sunt sanctionati si topicul inchis noi insa suntem mai toleranti, momentan .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai dreptate Bogdane.Dar te-ai gandit ca ti se putea intampla tie sa te inregistrezi ,  sa nu fii priceput " in ale calculatoarelor " , sa deschizi un topic , doua...si sa ti se raspunda intr-un mod nu tocmai politicos? Oare tie iti convenea situatia? Spun asta pt ca eu am patit-o pe alte forumuri unde m-am inregistrat , am deschis cate un topic cu o anumita tema si am primit niste raspunsuri de iti jur ca  a 2-a oara nu am mai facut greseala de a intra pe acele forumuri.

Oricum pe alte forumuri cei care deschid topicuri pe teme existente sunt sanctionati si topicul inchis noi insa suntem mai toleranti, momentan .

Cat despre anumite lucruri care trebuiesc respectate pe forum...eu propun sa facem un topic cu niste reguli clare care trebuiesc respectate cu strictete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista reguli, pur si simplu trebuie respectate .

Trebuie folosita functia SEARCH si gata .

Share this post


Link to post
Share on other sites

sper ca postez unde trebuie acest mesaj. La Volvo-ul meu mi-a aparut de curand in bord "Bulb failure parking light". Banuiesc ca e vorba de vreun bec de pozitie. Numai ca ard absolut toate becurile. Ce-o fi apucat-o? Cand sa plec si eu in concediu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now