corneliu

apa in portbagaj

7 posts in this topic

Salutari tuturor.

Asa cum am scris in titlu dupa fiecare ploaie mai serioasa gasesc mocheta uda in portbagaj in  adanciturile de pe laterale.Daca poate sa-mi spuna cineva unde sa ma uit,garniturile arata bine.

    Multumesc anticipat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uita-te pe langa antena, la chedere si mai ales daca nu e infundat furtunul de scurgere al antenei ! Si completeaza-ti profilul daca vrei sa te ajutam cu ceva concret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

Poti sa te mai uiti si pe la stopuri... Daca dupa ploaie se vede apa sau condens in ele, trebuie inlocuita garnitura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru sfaturi,am rezolvat problema, apa se infiltra pe langa stopuri .Garnituri noi nu cred sa se mai gaseasca asa ca am facut  pe ambele parti ale garniturilor cate un cordon din Renzoseal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba pardon, se gasesc si garnituri noi, tot ce trebuie e sa-mi dai seria de sasiu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa tin cont de informatie,prima data astept sa vad daca functioneaza improvizatia,se pare ca la Zalau va ploua azi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut si eu o problema similara si am pus doua garnituri una peste alta si am rezolvat...atentie sa nu strangi prea tare suruburile pentru ca or sa crape stopurile. Din fericire cand am comandat stopuri noi in Romania mi-au adus si garniturile...in afara iti aduc si instalatia electrica...insa asta nu la noi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now