Sign in to follow this  
Followers 0
opus

940 salvat de un prieten !!

31 posts in this topic

Frumoasa rabla !......ce naiba au aia de la RAR ? Probabil au ordin ca masinile pe care nu scrie golan si nu sunt macar dupa 2006 sa le arunce pe toate la groapa noneuro....a mea rabla este din 96, motor B5252S si este Euro 2 ...si i-l iubesc !! O0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradoxul este ca pe alt topic...cel cu norma poluare 850, cineva cu o masina exact ca a ta este noneuro...iar altul cu motor identic dar 10 valve idem....Romania.... >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi l-am vazut pe @Andras cum isi conducea frumusetea de 244 pe drumul de la clinici. I-am facut semn dar nu cred ca a avut timp sa ma vada.  :P

Arata f fain masina lui: o bijuterie, se vede ca tine la ea si o ingrijeste.  :love5:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si asa cum ne-a promis @Simo, este primul pe lista donatorilor pt restaurarea 940-lui ! Asa ca am trecut pe la ei in orasul Medieval, si pe langa piesele donate am avut ocazia sa ne minunam de indemanarea sasilor de aprox. acum 300 ani, vreme  in care s-a construit casa unde locuieste tanarul nostru prieten....

post-232-12877863184446_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi l-am vazut pe @Andras cum isi conducea frumusetea de 244 pe drumul de la clinici. I-am facut semn dar nu cred ca a avut timp sa ma vada.  :P

Arata f fain masina lui: o bijuterie, se vede ca tine la ea si o ingrijeste.  :love5:

si eu am vazut astazi 850-ul lui opus,pe str. Moldovei (parca asa se numeste) .  ;D

ps,era un nene ce se tot holba la el,am stat pana a plecat ,am crezut ca poate vrea sa te lase fara ceva din masina ,dar se pare ca omu' era un pasionat  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi Alex ca ai grija de masina mea !! Chiar ma pui pe ganduri dar sper si eu ca doar un pasonat era acea persoana......oricum vizavi cu masina e scara nr 13 asa ca daca mai vezi persoana in cauza, intri la o cafea la ap 1 si urmarim impreuna evenimentele, de pe balcon !! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0