costi68

Telecomanda V40

48 posts in this topic

Salutare domnilor, in urma neatentiei am scapat telecomanda pe ciment si s-a rupt cheia de telecomanda (revin cu poze diseara). Aveti idee unde as putea gasi ceve in genul acesta , sau altceva care sa imi prinda cheia de telecomanda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu sunt interesat de carcasa de la telecomanda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

se poat comanda de pe parts for volvo. idea este ca ne costa mai scum transportul lor in romania decat insusi telecomanda. dar daca ne-am aduna mai multi atunci ar fi o alta poveste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai tu ceva in genul acela? Vad ca suntem din acelasi oras!

Nu , eu am altfel de telecomanda , link-ul era doar o mina de ajutor  ;) . Vad ca la tine in profil scrie si Padova . Muncesti acolo sau cum ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu , eu am altfel de telecomanda , link-ul era doar o mina de ajutor  ;) . Vad ca la tine in profil scrie si Padova . Muncesti acolo sau cum ?

Da lucrez aici, mersi de ajutor, ma asteptam sa primesc un site ceva din Romania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la 2 telecomenzi ma bag si eu deoarece le am pe amandoua praf facute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faceti o listutza si dati-o incoa ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista pentru telecomenzi:

1. KPAX - 2 buc. telecomanda pentru S40, 1.9D, 2001

Share this post


Link to post
Share on other sites

As vrea sa stiu si eu pretul, si daca se poate cine face rost de ele sa le tine la el pana in august cand revin in tara.

M-ar interesa 1 telecomanda ptr V40 an 2001.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare nu s-a gandit nimeni ca cei care dezmembreaza masini poate mai au si carcasele de la telecomenzi? Eu asa am reusit sa fac rost de una, multumita lui ' marcellus' !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu as vrea o telecomanda..pentru ca am o singura cheie cu telecomanda ^-^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu as vrea o telecomanda..pentru ca am o singura cheie cu telecomanda ^-^

nu este chiar asa usor sa mai faci rost de inca o telecomanda...noi vb aici de carcasa la telecomanda...ca sa iti faci rost de inca o telecomanda la masina banuiesc ca trebuie resoftata la reprezentanta sa o recunoasca inchiderea centralizata...deci nu o sa fie asa ieftin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna!

As avea nevoie si eu de macar 1 sau 2 carcase de delecomanda - masina este un V40 din 2000.

Ceva informatii despre pret?

Numai bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma a reusit cineva sa faca rost de carcase la telecomanda pentru vreun model de Volvo?Eu am un V40 din 2000 si vreau 2 carcase(ambele sunt sparte).Ma poate ajuta cineva?

post-4716-12877884448653_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu am doua telecomenzi va atasez cu pozele pretul este de 60 ron pe bucata asta daca sunteti interesati, si le dau cu tot cu miez. cei interesati ma pot contacta pe messenger enc.ovidiu.

post-3144-1287788448954_thumb.jpg

post-3144-12877884490037_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-ar interesa si pe mine o carcasa, ca si a mea e c-am sifonata.L-am scapat si eu de vro cateva ori, dar mai mult m-a ajutat fetita mea, care a trantit-o asa cum trebe.La pret se mai adauga si cheltuielile de transport, cred.....nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca da, dar nu stiu cat o sa tina. De ce ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bag si yo la o carcasa....daca mai sunteti dispusi sa le luati de pe partsforvolvo  ;D

E....na ca ma bag si eu .... citeste regulamentu' , ca urmatoarea data ma bag mai rau  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu le-as vrea pe amandoua ca sunt praf, dar doar carcasele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now